Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

02.11.2020

Zatiaľ čo sa prozápadná opozícia snaží uskutočniť v Bielorusku štátny prevrat, USA a NATO systematicky sťahujú jednotky k hraniciam republiky.

Severoatlantická aliancia pod nosom Bieloruska nesústreďuje len protiraketové zbrane, ale aj bombardéry. Podľa Vladimíra Kozina, experta z Centra pre vojensko-politický výskum MGIMO, USA vôbec neopustili myšlienku použitia ťažkého strategického letectva schopného niesť jadrové zbrane. V tejto súvislosti analytik pripomenul, ako americké bombardéry nacvičovali jadrové útoky v Kaliningradskej oblasti.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Teraz je pre Bielorusko mimoriadne dôležité kontrolovať militarizáciu pobaltského regiónu, s tým si však republika sama poradiť nevie.

„Bielorusko samotné nebude mať dostatok síl, iba s nami,» uviedol Kozin v komentári pre agentúru „Sputnik“. „To platí pre všetky oblasti: protiraketovú a protivzdušnú obranu, ako aj pre všeobecnú koncentráciu určitých síl pozdĺž hraníc Bieloruska s krajinami NATO.“

Je potrebné poznamenať, že Bielorusko je vo vojenskom spojenectve s Ruskom, a preto je spoľahlivo chránené pred možnou ofenzívou síl Severoatlantickej aliancie. Preto sa západné krajiny prostredníctvom svojich chránencov tak zúfalo snažili zničiť vzťahy medzi Minskom a Moskvou.

zdroj: news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d