Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Novozvolený poslanec za SNS Rudolf Huliak, ktorý sa spomína ako kandidát na nového ministra životného prostredia, vo svojom pondelkovom videoblogu komentoval svoju výpoveď na polícii, kvôli ktorej sa nestihol zúčastniť podpisu koaličnej dohody.

Zvoleného poslanca za SNS Rudolfa Huliaka vypočúvala v pondelok Národná kriminálna agentúra (NAKA) v súvislosti s jeho vyjadreniami o LGBTI komunite. Informoval o tom na sociálnej sieti s tým, že pre výsluch nestihol podpis koaličnej dohody.

„Na základe toho môjho videa niekto anonymne na mňa poslal NAKA,“ skonštatoval Huliak vo videu. Dvaja príslušníci polície boli podľa neho poverení plniť túto úlohu na základe príkazu Úradu špeciálnej prokuratúry. Pri tejto príležitosti ocenil triezvy prístup príslušníkov Národnej kriminálne agentúry, ktorí podľa neho vedia, kto v našej spoločnosti šíri skutočnú nenávisť a rozdeľuje ju.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Zdá sa však, že snaha o mediálny lynč Rudolfa Huliaka je koordinovaná nielen médiami hlavného prúdu a mimovládnymi organizáciami, ale aj skupinou ľudí pôsobiacich v OČTK. Dokresľuje to skutočnosť, že policajná hliadka neskôr novozvoleného poslanca za SNS „náhodne“ zastavila priamo pred obecným úradom v obci Očová, v ktorej je starostom.

„NAKA do obeda, teraz dopravná polícia, už som stihol pred obecným úradom hneď fúkať,“informoval Huliak vo svojom ďalšom príspevku.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fingrudolfhuliak%2Fposts%2Fpfbid02JdzMyMaTxbroBhtbw3vo27ZbgST4dQZ61awF6XXEaTSPjvixfeDM79JbFs6srt7Ql&show_text=true&width=500


Zdroj: hnonline.sk / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.