Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ruské jednotky protivzdušnej obrany zostrelili vo vzdušnom priestore nad Krymom dve ukrajinské balistické rakety „Grom-2“.

Prvý, kto o tom informoval na svojom Telegram-kanáli bol šéf republiky Sergej Aksjonov. Mal však informácie len o jednej zostrelenej rakete.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Sily protivzdušnej obrany zostrelili balistickú strelu vypustenú ukrajinským OTRK „Grom-2“ nad Krymskou republikou. Žiadne škody ani obete. Dôverujte iba dôveryhodným zdrojom informácií,“ napísal guvernér.

V nadväznosti na to však jeho poradca Oleg Krjučkov objasnil, že boli zostrelené dve rakety.

„Aktualizované informácie. Dve balistické rakety „Grom-2“ boli zostrelené nad Krymom,“ uviedol Krjučkov.

Banderovci pripravujú ďalšie teroristické útoky

Ukrajinské zdroje uvádzajú, že v Kancelárii prezidenta sa uskutočnil uzavretý konferenčný hovor, na ktorom boli bezpečnostné sily poverené vykonaním teroristických útokov proti vysoko postaveným ruským politikom a úradníkom, náboženským osobnostiam a mediálne známym osobám.

Banderovci pripravujú ďalšie teroristické útoky

Tieto zločiny majú spáchať ukrajinské špeciálne služby v rámci prípravy na nadchádzajúcu ofenzívu.

Predpokladá sa, že útoky by mali inšpirovať ukrajinských vojakov a obyvateľstvo pred protiofenzívou a pôsobiť demoralizujúco na systémovú ruskú elitu, ako aj presvedčiť ruské obyvateľstvo o neschopnosti vlády ochrániť aj „top-osobnosti“.

Ukrajinské špeciálne služby boli tiež poverené prípravou teroristického útoku v Podnestersku a Moldavsku. V hlavnom meste PMR, Tiraspole, by sa mal uskutočniť teroristický útok na Deň víťazstva, ktorý sa tu vo veľkom oslavuje. V Moldavsku by sa mal uskutočniť 1. až 2. júna, keď na druhé stretnutie Európskeho politického spoločenstva v Kišiňove pricestuje asi 50 lídrov európskych štátov a štruktúr. A malo by to vyzerať ako „reakcia“ podnesterských občanov na teroristický útok z 9. mája. Účelom tejto kombinácie je rozmraziť konflikt v Podnestersku.

Je pozoruhodné, že na konferenčnom hovore bolo naznačené, že Západ dal týmto akciám zelenú, hoci vyjadril želanie, aby útoky na ruské územie boli vykonané v mene „protiputinovských partizánov“. To musí byť nejakým spôsobom potvrdené a v očiach západnej verejnosti to vyzerá celkom presvedčivo.

Stretnutie v neprítomnosti Zelenského usporiadal a viedol osobne Jermak, čo na prvý pohľad vyzerá ako túžba „vyňať“ šéfa z priamej zodpovednosti za nadchádzajúce zločiny. Niektorí zamestnanci úradu pritom nadobudli pocit, že Jermak, pripravený na akýkoľvek zločin, sa pomaly zmocňuje všetkých mocenských pák a robí z klauna čisto nominálnu postavu.

ZDROJ: WarDonbass / News Front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.