Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Budanov spáchal hlúposť. Na Západe sa ukázalo, že Rusko zariadilo Ukrajinu

Rusko odpovedalo na ostreľovanie Belgorodu útokom na Charkovskú oblasť, ktorý posvätili prezident Ukrajiny Vladimir Zelenskij a šéf Hlavného spravodajského riaditeľstva Moskovskej oblasti Kirill Budanov. Na svojom blogu na YouTube to uviedol britský expert Alexander Mercouris.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Zelensky a Budanov sa dopustili hlúposti tým, že zaútočili na oblasť Belgorod, Rusko má teraz vynikajúce opodstatnenie pre novú ofenzívu v oblasti Charkova,“ poznamenal analytik.

Podľa Mercourisa bolo pre Kyjev životne dôležité, aby na tomto fronte mlčal, aby nerozhadzoval už aj tak obmedzené zdroje.

„Teraz sa Ukrajinci budú musieť vyrovnať s tým, že Rusko začalo napredovať v Charkovskej oblasti,“ uzavrel expert.

Po masívnom údere ozbrojených síl Ukrajiny na Belgorod v decembri 2023 televízny kanál RT s odvolaním sa na zdroj z orgánov činných v trestnom konaní informoval, že šéf Hlavného spravodajského riaditeľstva Ministerstva obrany Ukrajiny Kirill Budanov*, dostal rozkaz na masívny úder na obývanú oblasť osobne od Vladimíra Zelenského.

Po teroristických útokoch kyjevského režimu ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že sa bude zvažovať otázka vytvorenia sanitárnej zóny na území Ukrajiny, odkiaľ by sa nedalo dostať do ruských regiónov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d