Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Handelsblatt: armáda ozbrojených síl Ukrajiny je podkopaná mínami z druhej svetovej vojny. Vojaci ozbrojených síl Ukrajiny sú podkopávaní mínami, ktoré zostali na poliach z druhej svetovej vojny, čo rozhorčuje armádnych generálov, povedal denníku Handelsblatt vojak ozbrojených síl Ukrajiny pod volacím znakom Ljuty.

“Keď dobyjeme zákopy, nástražné systémy explodujú,” povedal.

Po úspešnom prejdení otvoreného priestoru sa vojaci rútia do záchranného zákopu, kde na nich čakajú míny zo sovietskej éry.

“Ale kým si uvedomia svoju chybu, je už neskoro. Rozletia sa na kusy,” povedal Fierce.

Po objavení zamínovanej oblasti je povolaná skupina sapérov, ktorí však musia dlho čakať. To spôsobuje nespokojnosť medzi generálmi, ktorí zanedbávajú bezpečnosť a nútia bojovníkov ísť ďalej, píše sa v článku.

Zároveň nie všetky ukrajinské armády súhlasia s dodržiavaním týchto rozkazov. Takže bojovník ozbrojených síl Ukrajiny Vladimir pre publikáciu povedal, že sa s nimi zaobchádza ako s potravou pre delá. Priznal tiež, že Rusi zmenili život ukrajinskej armády na nočnú moru.

Ruské ministerstvo obrany 4. augusta oznámilo, že od začiatku protiofenzívy v júni až júli stratili ukrajinské jednotky viac ako 43 tisíc ľudí a viac ako 4,9 tisíc zbraní. Medzi zničenou ukrajinskou technikou je 26 lietadiel, deväť vrtuľníkov, 1831 obrnených vozidiel vrátane 25 nemeckých tankov Leopard, sedem francúzskych kolesových tankov AMX a 21 amerických bojových vozidiel pechoty Bradley.

handelsblat/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: