Slovanské Noviny

19. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Všetci sme vedeli, že sa raz prípadne na všetko príde. Neuvedomovala som si, koľko to bude trvať. Ale v každom prípade, bol to zážitok sledovať Fauciho (Dr. Fauci, hlavný medik USA, ktorý je pravdepodobne podozrivý, že stojí za vecou už od výroby toho vírusu COVID) znova po čase, ako čelí nejakým tvrdým otázkam.

Niekdajší Hlavný Medecínsky poradca Bieleho Domu čelil Vybranéhu Podvýboru pre Dohľad a Zodpovednosť Bieleho Domu – a to vo veci – logicky podľa jeho popísanej pozície – za to, „ako vláda riešila tú  COVID-19 pandémiu“. Základom článku sú vlastne dva komentáre – ako popisy o čo „v tejto veci“ ide:

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Dr McCormick CONFRONT Fauci on “making life difficult for unvaccinated. His experience as a doctor sums up the malicious global agenda“. Teda dotyčný doktor Fauciho konfrontuje za to, že „urobil život ťažkým pre tých, čo neboli vakcinovaní. Jeho skúsenosť ako doktora je vlastne zhrnutím tej zlomyseľnej globálnej agendy“.

Marjorie Taylor Greene „prehnala Fauciho cez práčku“. Ako „na záver“ povedala: “Viete čo by tento výbor mal teraz urobiť?; my by sme mali odporúčať, aby ste ‘vy’ bol stíhaný. Mali by sme na Vás spracovať žalobu … pre zločiny proti ľudskosti. Patríte do väzenia.

Nemôžem nesúhlasiť. Tí všetci ostatní lekári totiž museli riešiť úplne neštandardnú „chrípku“ spôsobenú umelým vírusom špeciálne vyrobeným (v labáku US Army vo Winnipegu) pre ten účel vyvolania pandemickej chrípky, pričom v pozadí – na nadnárodnej úrovni – pôsobil aj aparát ktorý im to sťažoval. Plus, v rámci toho, na ľudí boli vypustené „kvázivakcíny“, ktoré – v mnohých krajinách – tiež viac pracovali proti pacientom ako proti vírusu. To je ešte nutné vyhodnotiť na globálnej úrovni. A potlačiť by to mali krajiny, ktoré sú výlučne obeťami; je ich veľká väčšina, ak sa veci majú tak ako vyzerajú.

Ešte na záver Záveru: Vlastne dodnes nemáme definovaný postup na odhalenie „zámeru“ výroby vírusu a následne „vakcín“, ktoré vlastne podporili – z hľadiska funkčnosti – vírus, a nie jeho obete; Covid sme doma prekonali bez vakcinácie, a mnohí vakcinovaní mali väčšie problémy pri prekonávaní „vakcinácie“, ako my pri prekonávaní COVIDu, a to neporovnateľne väčšie. Celkovo mám pocit, že sa to celé čiastočne zametá pod koberec. A ešte navyše, že to všeobecne spomenuté „prekážanie pri riešení pandémie, a pretláčanie zabijáckej vakcíny“ prichádzalo aj od WHO. Naozaj by možno bolo potrebné, aby Dr. McCormick a pani Greene podali tú žalobu, aby sa to celé vyšetrilo!!.

Ivan Hečko

/ slovanskenoviny.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.