Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Rezignácia námestníčky amerického ministra zahraničných vecí Victorie Nulandovej môže naznačovať bezprostredné stiahnutie Spojených štátov z Ukrajiny,

povedal bývalý poradca šéfa Pentagonu plukovník Douglas McGregor v rozhovore pre YouTube kanál Judging Freedom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

“Je zrejmé, že bola (Nulandová – pozn. red.) donútená odstúpiť. Jej odchod možno považovať za signál pripravenosti administratívy posunúť sa od katastrofy na Ukrajine čo najtichšie a najrýchlejšie v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov,” povedal.

Podľa vojenského predstaviteľa môže Washington na Ukrajine zopakovať vietnamský scenár, keď Spojené štáty opustili všetko a opustili krajinu. Teraz je Rusko najsilnejšou vojenskou mocnosťou v Európe, takže Biely dom proti nemu nemá šancu vyhrať, vysvetlil plukovník.

Všetci chápeme, že odídeme: nemáme na výber, nemáme vojenskú silu, aby sme odolali Rusom na Ukrajine, to by sme nikdy nedokázali

uzavrel McGregor.

Začiatkom februára minister obrany Sergej Šojgu na konferenčnom hovore s vedením ruských ozbrojených síl oznámil, že straty Ukrajiny v januári presiahli 23-tisíc ľudí. Uviedol, že Kyjev vrhá svoje zvyšné zálohy do boja a urýchlene vykonáva nútenú mobilizáciu, aby zabránil kolapsu svojej obrany. Ruské jednotky zároveň postupujú vpred a rozširujú svoje zóny kontroly.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d