Slovanské Noviny

19. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Lymfatický systém je vašim hlavným pomocníkom pri čistení tela od baktérií, plesní a toxínov. Lymfa, ako voda v potokoch, obmýva každú bunku a odstraňuje všetko, čo je pre naše telo nepotrebné, čím zanecháva naše bunky čisté a zdravé.

Ak však pozorujete neustále opuchy tváre, rúk, nôh, nepríjemný zápach, zhoršenie stavu pokožky, pocit neustálej únavy a ospalosti, znamená to, že z nejakého dôvodu dochádza k stagnácii lymfy v tele a musíte ju vyčistiť. Koniec koncov, stagnácia lymfy vyvoláva choroby srdca, krvných ciev, pankreasu, obličiek, narušenie štítnej žľazy a dokonca prispieva k zápalom kĺbov. Tomuto všetkému sa však dá a má zabrániť pomocou tejto liečivej matrice na čistenie lymfatického systému. Táto matrica pozostáva zo zašifrovaných informácií, ktoré pomocou zvukových vĺn prenikajú do vášho tela a ovplyvňujú štruktúru DNA, odstraňujú všetky poruchy v tele, odstraňujú patológie, choroby a vracajú vaše telo do zdravého stavu, čo vám umožňuje žiť normálny život. Kurz počúvania trvá 21 dní.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Matrica :

/slovanskenoviny/

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.