Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Odborníci sa na ten amaterizmus už nemôžu pozerať! Pri Matovičovi zostávajú už len jeho politické figúrky, ktoré obhajujú neobhájiteľné len preto, že sú na Matovičovi finančne a existenčne závislí.

– Čoraz viac rozumných a nezávislých odborníkov dáva od posledných Matovičových „opatrení“ ruky preč. Práve Matovičova egocentrická neschopnosť počúvať konštruktívne kritické názory, či už z radov lekárov, vedcov alebo aj politickej opozície je zdrojom totálneho kolapsu Slovenska. Nezmyselné plošné testovanie šmejďáckymi testami, súbežný paušálny lockdown Slovenska, a k tomu vyhrážanie sa občanom nemajú už nič spoločné s odbornosťou. Je to čistá politika, ktorej cieľom je len zakamuflovať fiasko vlády.

– Predseda vlády musí byť v prvom rade psychicky zdravý a vyrovnaný človek schopný vypočuť si expertné názory od zástancov, ale aj od kritikov opatrení. A na základe týchto apolitických odborných diskusií má potom prijímať rozhodnutia, ktoré následne inteligentne a zrozumiteľne odkomunikuje občanom. Predseda vlády má byť jednoducho presný opak pána Matoviča.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

zdroj: FB Milan Uhrík

PREZIDENT SLK KOLLÁR ODCHÁDZA Z PANDEMICKEJ KOMISIE

Marián Kollár, prezident Slovenskej lekárskej komory sa nebude ďalej zúčastňovať rokovaniach na Pandemickej komisie, pretože odborníci medzi politikmi nemajú žiadne slovo a váhu. Podľa neho je zbytočné byť tam, kde odborník, lekár nemá možnosť veci ovplyvniť. „Budeme sa venovať pacientom a zachraňovať životy,“ uviedol Marián Kollár. Nútiť ľudí, ktorí sa nezúčastnia testovania, zavrieť sa do karantény, považuje zo strany Matovičovej vlády za vydieranie.

zdroj: extraplus.sk

https://www.extraplus.sk/clanok/prezident-slk-kollar-odchadza-z-pandemickej-komisie?fbclid=IwAR3rCKXyBEO4H-LFw2Z9dqLDrtz0QKLtc8nBTQoeJnMOwx3NriZE5xECCDY

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.