Slovanské Noviny

4. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

„Majstrovský“ odkaz z Arabského polostrova celému svetu: Katarský orchester počas úvodného ceremoniálu Majstrovstiev sveta vo futbale odprevadil ruskou ľudovou piesňou „Kaťuša“ končiaci sa svetový poriadok na čele s Veľkým bratom vo Washingtone do minulosti

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 v Katare sa zvrtli na platformu výmeny skrytých odkazov medzi končiacim sa anglosaským globálnym svetovým poriadkom zotročujúcim ľudí a národy a predstaviteľmi nového euroázijského svetového poriadku na čele s Ruskom a jeho spojencami, založenom na rovnoprávnosti všetkých spolupracujúcich štátov.

Motív ruskej piesne „Kaťuša“ zahrali Arabi pred stretnutím tímov Uruguaja a Južnej Kórey, ktoré sa v vo štvrtok 24. novembra začalo o 14.00 h SEČ. Informujú ruské portály Gazeta a Politika Sevodňa.

Ruská futbalová reprezentácia sa rozhodnutím Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) a Únie európskych futbalových zväzov (UEFA) zúčastniť na katarskom šampionáte nemohla.

Zábery ukazujú, ako fanúšikovia sledujú hudobníkov, fotia ich na telefóny, tancujú a dokonca sa snažia spievať:

Kaťuša v podaní ruského armádneho orchestra Alexandrovci v bratislavskej Inchebe (2012):

Ruský prezident Vladimir Putin hrá Kaťušu na klavíri (2017):

FIFA zakázala kapitánovi Anglicka nosiť dúhovú pásku na podporu politickej LGBT agendy

Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) odmieta politizovanie šampionátu v Katare pokryteckými rečami o ľudských právach z úst tých, ktorí majú dvojaký meter na tému ľudských práv a slobôd. Nosenie dúhovej pásky v rámci politizovania sexuálnej orientácie prostredníctvom LGBT agendy bude FIFA trestať udelením žltej karty.

Zdroj: InfoVojna / sk.news-front.info / YouTube

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: