Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

FOTO TASR – Martin Baumann

Už mám toho tak akurát plné zuby. Dlhší status – ale zásadný.

 1. Predstavte si, že by sa niekde v západnej Európe postavili vládni politici, ktorí majú v rukách silové zložky a začali by sa vyhrážať lídrovi opozície, že si po neho príde polícia, že ho zavrú, že ho strčia do basy. Len si to predstavte.
 2. Tu na Slovensku sa tvárime, že je to normálne. Do vlády sa dostala partia arogantných milionárov a ťažkých biznismenov, ktorí majú rozrobené neuveriteľné kšefty. V hre sú miliardy a až sem počuť ten mľaskot Matoviča, Sulíka, Kollára a oligarchov v ich pozadí.
 3. Zaviedli si núdzový stav, ľuďom zakázali protestovať, zlikvidovali odbory, ovládli silové zložky. A s pomocou médií, ktoré vlastnia ich oligarchovia, tu vytvárajú dojem, že opozičných politikov treba dať do basy. Úroveň Paraguaya.
 4. Jediný, kto ich môže ohroziť, je opozícia a tú sa chystajú zastrašovať a zatvárať. Sudcov, prokurátorov aj policajtov už dostatočne zastrašili a ak nechcú skončiť za mrežami aj oni, poctivo plnia pokyny tých hore.
 5. Roztočil sa úplne typický mafiánsky teror, ktorý používajú diktatúry odjakživa – od Pinocheta až po saudského kráľa Salmána. Akurát na čele nie je generál ani šejk, ale sociopatický trnavský mafoš, ktorý kedysi robil kšefty s Majským a na svoje podvody zneužíval aj svoju matku a manželku. Úprimne a odvážne.
 6. Toto nie je o tom, či máte radi Roberta Fica. Ale vyhrážať sa basou trojnásobnému premiérovi, ktorý tu vybudoval sociálny štát, krajinu doviedol do eurozóny, postaral sa o rekordný ekonomický rast a zabezpečil sociálny zmier, ktorý títo mafiáni rozbili za šesť mesiacov? Jemu sa idú vyhrážať? Im už dočista preskakuje?
 7. Budem úplne úprimný – ja Roberta Fica poznám ako čestného človeka, vlastenca a ľavičiara. Je to neuveriteľne vzdelaný, skúsený a rozhľadený človek, ktorý pre Slovensko urobil viac, než ktorýkoľvek iný politik, čo tam dnes vyvreskuje v parlamente. Vyšiel z robotníckeho prostredia a má v sebe kus človečiny, ktorá sa nedá odpredstierať.
 8. A oproti nemu stojí nevzdelaný agresívny bulo, milionársky zbohatlík, ktorý po každom iba huláka, nevie ani len po anglicky a vedie krajinu do totality. To fakt chceme dopustiť, aby tu hocaká zväzácka Šeliga vrieskala, že Robert Fico patrí za mreže?
 9. Žalúdok sa mi z nich obracia. Nesiahajú mu ani po päty. Zneužívajú štát na svoje osobné politické pomsty – a za to raz draho zaplatia. Za to, ako zneužívajú moc, za to, ako ubližujú ľuďom, za to, ako pochovávajú Slovensko.
 10. To fakt chceme dopustiť, aby tu Matovič ukazoval prstom, koho treba zavrieť? Toto tu chceme? Aby tu nejaký šialený Borat rozkazoval, kto pôde do basy? A čo ak to zajtra budete vy? Povedzte mi, kto za Ficovej vlády prenasledoval opozíciu? Kto sa vyhrážal, že ich dá zavrieť? Kto tu takto kriminalizoval opozičné strany?
 11. Toto tu ešte nebolo. Nikto nikdy nezatváral seniorov do domáceho väzenia, nikto nenadával ľuďom do bludárov, nikto nevrieskal po lekároch ani vedcoch, že sú sabotéri. Môžete na Smer nadávať, koľko chcete, ale takýto teror, chaos a nenávisť tu nebola nikdy. Ani za Mečiara, ani za Husáka.
 12. Poviem to na rovinu – voči Polícii Slovenskej republiky už viac nemám absolútne žiadnu dôveru. Odkedy sa k moci dostal Matovič, tak jediné, čo vidíme, sú divadelné predstavenia s politickým pozadím.
 13. Novinári z Denníka N uverejňujú články z tajných spisov a diktujú polícii, čo má robiť. A Daniel Lipšic je pri každej politickej kauze ako dirigent v pozadí.
 14. Ešte raz – novinári chodia s policajtmi na utajované záťahy. To fakt ideme dôverovať polícii, ktorá si na zatýkanie berie so sebou liberálnych žurnalistov, ktorí to potom ešte vypisujú na sociálnej sieti, že ako im v uniforme chutila šiška a kafčo? Are you kidding me?
 15. Mňa tu policajti naháňajú za moje názory a s prstom v nose si vycuciavajú obvinenia za extrémizmus, len aby ma zastrašili. A potom ich rušia a potom zase ďalšie vymyslia. A tak. Teror, obyčajný teror. Ešte si aj zákony proti komunizmu prijali, lebo Šeliga chce ľahšie zatvárať “rôznych Blahov” – tak to povedal.
 16. Pozrite si na policajnú stránku na tejto sociálnej sieti. Kedysi dôstojná a neutrálna polícia, ktorá chcela chrániť a pomáhať všetkých ľudí, nielen slniečkarov, sa dnes prepadla na úroveň Zomri, vysmieva sa ľuďom, šíri ideologickú nenávisť, haló, ešte raz – nie nejaká politická strana, ale polícia!
 17. Polícia dnes v mene boja proti hoaxom robí čistú politiku a namiesto policajnej práce robí bohapustú liberálnu propagandu. To sa ako fakt ideme tváriť, že polícia je ešte pre niekoho okrem denníka SME dôveryhodná?
 18. A to fakt ešte chce niekto veriť prokuratúre? Však sa na nich pozrite. Pretekajú sa v tom, kto si silnejšie kopne do opozície. Lebo vedia, že jedného z nich bude voliť vládna koalícia – a tak sa potrebujú predviesť. Toto je výsmech právnemu štátu!
 19. Slušní policajti vraj v húfoch opúšťajú policajný zbor. Mňa samého už viacero oslovilo, že sú zdesení z toho, čo sa deje. Z toho rúškového teroru, z toho trestania ľudí za to, že nemajú psie známky, z tohto pekla. Silové zložky sa stali nástrojom Matovičovej politiky, podliehajú ideologickým cvičeniam z liberálnej kaviarne a využívajú štátnu moc na kriminalizáciu opozície. Toto nie je demokracia, toto je obyčajná totalita. Policajný štát.
 20. Najlepšie je, keď sa Matovič tvári, ako si len polícia robí svoju robotu. No jasné – a preto ani prstom nepohli, keď ide o ich vlastné kšefty. Keby si polícia nestranne robila svoju robotu, tak už je občan Matovič vypočúvaný za podvod s rýchlotestami, ktoré protizákonne nakúpil od spriaznenej trnavskej firmy. Áno, dali sme trestné oznámenie. A nič.
 21. Jeho Pavlínka by už bola na výsluchu za podvod s Arcou, v ktorom lietajú miliónové sumy. Aj tam sme dali trestné oznámenie. Ani tam polícia nerobí nič.
 22. Matovič by už bol riešený za podvod s diplomovkou, za opustenie karantény a v prvom rade za ohrozenie verejného zdravia, ktoré spôsobil svojou celoplošnou špajchlovačkou. Nedeje sa nič. Mali sme tu rôzne Víchrice či Očistce, no poovedzte, kde je operácia Šapitó?
 23. Ale nie – polícia nerieši “ich ľudí” – tá iba pomáha mafiánovi Matovičovi v jeho politickom marketingu. Spolu s liberálnymi redaktormi a čokoládovými donutmi chodia na divadelné záťahy, aby Tódová mohla vypisovať, aký je Smer mafiánsky a tak.
 24. Jedna veľká šou na zničenie opozície. Kriminál na jednu opozičnú stranu, potom na druhú a nakoniec aj na tretiu. V parlamente ostane len Pročko. Vivat demokracia.
 25. A jasné, že sa obrátime na európske inštitúcie. Matovič tu rozpútal totalitný teror, zastrašuje ľudí aj politikov, likviduje slobodu aj demokraciu.
 26. Prezidentka mlčí, parlament je zastrašený, demonštrácie zakázali. Musí prísť pomoc zvonka – Slovensko sa premenilo na Matovičov policajný štát.
 27. Mnohí ľudia ešte žijú v ilúzii, že toto má niečo spoločné so spravodlivosťou. Nie, nemá. Sú to len spravodajské hry a politické boje.
 28. Médiá niekoľko mesiacov očierňujú človeka, potom ho v rámci mediálnej akcie zavrie polícia a zmanipulovaní čitatelia tlieskajú od nadšenia. Tak sa to robí v každej diktatúre.
 29. Ak to pôjde takto ďalej, Slovensko sa dostane na hranu občianskej vojny. Ľudia už dnes nemôžu dôverovať ani vláde, ani súdom, ani polícii, ani prezidentke.
 30. Rastie nenávisť a henten šašo na čele štátu každý deň prikuruje. Vymkýňa sa to. Matovičovi mafiáni si myslia, že môžu všetko. Ale im sa to vráti. A už sa ani s nimi nikto maznať nebude.

Zdroj: fb Ľuboš Blaha

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: