Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

FOTO TASR – Martin Baumann

Len aby ste pochopili, o čo tu ide:

1. Najskôr nám zakázali protestovať. 

2. Potom nás zavreli doma a von môžeme len s modrým papierom. 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

3. Milión ľudí, ktorí papier nemajú, sú vlastne väznení vládou. Vrátane našich mám a otcov, ktorým Matovič sľuboval výnimku. 

4. Zákaz vychádzania predĺžili a budú predlžovať ďalej. V priemerných totalitách sa núdzové stavy predlžujú aj niekoľko rokov. 

5. V Čile za Pinocheta to bolo desať rokov. Medzitým vyčistili krajinu od opozície, povraždili odborárov, zavreli kritikov. 

6. Celoplošné testovanie nebolo o Covide. Dodnes epidemiológiva krútia hlavami, na čo to bolo dobré. Pretože sa venujú medicíne, nie politike. Politicky to bolo pre Matoviča ukrutne dôležité. 

7. Matovič si vyskúšal vojnovú mobilizáciu. Potreboval demonštráciu sily. Zlomiť odpor. Povydierať ľudí. Dokázať si, že to vyjde aj nabudúce. 

8. A čo bude nabudúce? Donesú sem nejaký neoverený sajrajt, ktorý už avizujú. Nazvú to vakcínou a budú usporadúvať tri tlačovky denne, aká je to záchrana, atómová bomba, spása, neviem čo. V propagande pomôže ich korporátna tlač, všetci budú tlieskať. 

9. Narvú to do vás násilím. Takým tým „dobrovoľným“ násilím, už to poznáte. Nedáte sa týmto neovereným sajrajtom zaočkovať? V poriadku, nemusíte. Ale vyhodia vás z roboty. Budete zavretí doma. A budete žiť ako štvanec. 

10. Narvú to do vašich detí, lebo inak im odoprú vzdelanie. Narvú to do vašich rodičov, lebo inak im odoprú dôchodky. Všetko bude náramne slobodné. Veď si môžeš vybrať, nie? Vždy ešte môžeš sedieť doma a umrieť od hladu. 

11. Nikto nebude riešiť, aké vedľajšie účinky prinesie sajrajt vo vašej krvi. Ak sa ozve nejaký lekár, tak ho henten trnavský tyran označí za bludára a nechá zavrieť za sabotáž. 

12. Modré papiere nahradia nejakými psími známkami, kde bude vyryté – tento subjekt bol očkovaný. A ten, kto nebude mať na krku reťaz s týmto nadpisom, bude premenený na ne-osobu, na ktorú sa nevzťahuje ústava ani práva. 

13. Ten, kto sa vzoprie, bude nepriateľ národa. Verejné ohrozenie v našom boji proti hnusobe. Vytetujeme mu biľag priamo na čelo. Ako kedysi nespratným otrokom v USA. Aj na to príde, nebojte. 

14. Ľudia budú sedieť vystrašení doma. Bez možnosti protestovať, bez možnosti vychádzať. Iba oni a Markíza v obývačke, cez ktorú im budú ďalej vymieľať mozgy. 

15. Medzitým Matovič vyčistí opozíciu. Už začal. Jedného už ide strčiť do basy, ďalším sa vyhráža na dennom poriadku. Vždy sa nájde nejaká zámienka – jedného dajú dole za extrémizmus, druhého za vykonštruované kauzy. Všetky totality to tak robia, nejde o nič nové.

16. Šedá eminencia Daniel Lipšic donesie za ruku nejakého zúfalca na políciu, ten natára to, čo mu nakážu a na základe jeho priznania poberú do basy polovicu Slovenska. 

17. Vystrašia policajtov, vystrašia prokurátorov, vystrašia sudcov. Zopár z nich exemplárne potrestajú na základe hovadín, ktoré si vymyslela Matovičova mafia. A vyšlú signál každému, nech drží ústa a krok. 

18. O propagandu sa postará Monika Tódová. O každej policajnej akcii vie prvá. Čoskoro jej možno dovolia aj zatýkať – však nech si baba skúsi. Keď sa politicky krágľuje, Monika nesmie chýbať. Ani Daniel. 

19. A jasné, že nezavrú nikoho z „ich ľudí“. Matovič môže kradnúť na rýchlotestoch, koľko mu hrdlo ráči. Sulík detto. Matovič môže kradnúť cez Pavlínku a cez Arcu. 

20. Môžu tunelovať prachy, môžu liať peniaze do Miškoviča, môžu páchať zlodejiny storočia. Nič sa im nestane. Lebo polícia tu nie je od toho, aby naháňala zločincov, ale aby sa stala nástrojom teroru. 

21. Opozíciu zavrú do basy a ešte sa budú hrať na hrdinov. V parlamente už budú iba oni – ach, tá slastná demokracia. A možno tam nechajú zopár prestrašených akože-kritikov, ktorí im budú zobať z ruky. 

22. Takto to robia totality. Aby to zle nevyzeralo, nejaké tie satelitíky v parlamente sa zídu. Nikto nebude kibicovať. Všetko pôjde hladko. 

23. Majú médiá, čiže tlač tomu bude tlieskať. Milión ľudí zavretých v domácom väzení označí za vrchol zodpovednosti! Násilne zlikvidovaná opozícia je predsa boj proti mafii! Porušovanie ústavy je nevyhnutnosť, veď je tu pandémia! Povinné očkovanie proti Covidu je predsa dobrovoľné, žmurk! 

24. A Matovič je síce blázon, ale tie najväčšie veci v dejinách robili predsa blázni, dajme mu šancu! Takéto veci budeme čítať. Všetko im prikryjú. Veď sa kuknite, kto ich vlastní. Nepôjdu sami proti sebe. 

25. Ľuďom zoberú platy, dôchodky, zákonník práce aj všetky sociálne výhody. Budú sa vyhovárať na Covid, ale na banky peniaze nájdu. Už to začalo. 

26. Aj tak sa nikto búriť nemôže, tak čo? Médiá im zatlieskajú, akí sú zodpovední a statoční. Titulky o druhom Slovenskom národnom povstaní, v ktorom bojujeme proti zlému Covidu. Vojna proti hnusobe. Porazíme ju, aj keby sme mali obetovať aj posledného Slováka! 

27. A tých zopár ľudí, čo nájde odvahu a pôjdu do ulíc, zavrú – veď núdzový stav. Opozícia už bude sedieť v base. A zvyšok bude od strachu sedieť doma. Život bez kritiky, bez odporu, bez opozície. Aké jednoduché. 

28. Budeme ako otroci makať na zahraničné koncerny. Za núdzové mzdy. Nad nami fašistická vláda, ktorá nám nedovolí ani sa pohnúť. Ľudí zavrie doma, zakáže im hovoriť svoje názory, udupe akúkoľvek slobodu a narve do vašich detí nezmysly, ktoré im navždy zničia zdravie.

29. Vitajte v budúcnosti. Statočný nový svet. 

30. Aj z Hitlera sa najskôr smiali. Tak ako my z Matoviča…

Už chápete, o čo ide?

zdroj: FB Ľuboš Blaha

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d