Slovanské Noviny

6. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Ponechať politikov diktovať starostlivosť o pacientov, čo bráni lekárom vykonávať medicínu a zachraňovať životy pacientov, je kľúčovým problémom, hovoria Dr. Robert Malone a Dr. Peter McCullough.

Známi americkí lekári, angažujúci sa v liečbe proti novému koronavírusu a proti plošnému očkovaniu, Robert Malone a Dr. Peter McCullough vyzývajú, aby sa politika dostala preč z arény zdravotnej starostlivosti.

Čo je v článku

 • Vláda, ktorá kontroluje zdravotnú starostlivosť, je kľúčovým problémom, pretože politici zasiahli, aby diktovali starostlivosť o pacientov, čo lekárom neumožňuje vykonávať medicínu a zachraňovať životy pacientov.
 • Americké centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) nezverejnilo väčšinu údajov, ktoré zbieralo počas pandémie, čo predstavuje vedecký podvod.
 • CDC sa stalo čisto politickou organizáciou a ramenom výkonnej moci.
 • Nedostatočná transparentnosť údajov v CDC medzi americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) a spoločnosťou Pfizer v súvislosti s údajmi z klinických štúdií a vedľajších účinkov injekcií registrovaných v databáze ministerstva obrany ohrozuje zdravie Američanov.

Lekárska sloboda je právo, ktoré musí byť chránené pre všetkých – presahuje politiku a vzťahuje sa na ľudí bez ohľadu na politickú stranu.

V rozhovore pre The New American na konferencii Konzervatívneho politického akčného výboru v Orlande na Floride Dr. Robert Malone , vynálezca technológie základnej platformy vakcín mRNA a DNA, a Dr. Peter McCullough , kardiológ, internista a epidemiológ, vyzvali na politiku, aby opustiť arénu zdravotnej starostlivosti.

„Táto choroba bola spolitizovaná a nemala byť,“ povedal Malone s odkazom na COVID-19 . Vláda, ktorá kontroluje zdravotnú starostlivosť, je kľúčovým problémom, hovorí Malone, keďže politici zasiahli, aby diktovali starostlivosť o pacientov.

„Úprimne povedané, Tony Fauci je v tomto bode politik,“ dodal Malone a vysvetlil, že politici teraz nariaďujú zdravotnú starostlivosť prostredníctvom „systému riadeného menu“, ktorý lekárom ako McCullough neumožňuje vykonávať medicínu a zachraňovať životy pacientov.

„Snažia sa implementovať stratégiu, ktorá je zhora nadol, ktorú uprednostňujú poisťovne, ktorú uprednostňujú Big Pharma , uprednostňujú veľké nemocničné reťazce, ale absolútne to nie je ten druh lekárskej starostlivosti, aký chcú Američania, “ vysvetlil Malone .

Včasnú liečbu potlačili

McCullough, ktorý bol kedysi riadnym profesorom medicíny na Texas A&M College of Medicine v Dallase a redaktorom dvoch lekárskych časopisov, ktorý publikoval 650 recenzovaných prác, sa počas pandémie vyjadroval o dôležitosti včasnej liečby .

Toto je prvýkrát v jeho kariére, keď videl, že poskytovatelia zdravotnej starostlivosti neponúkajú včasnú liečbu choroby.

Zvyčajne trvá dva až tri týždne, kým niekto s COVID-19 ochorie natoľko, aby bol hospitalizovaný, a počas tohto obdobia mu včasná liečba môže zachrániť život. Počas pandémie však bola liečba z veľkej časti pozastavená , kým nebola osoba hospitalizovaná.

Dôvodom bolo, že sa neuskutočnili žiadne veľké, randomizované štúdie, aby sa zistilo, ktoré liečby sú bezpečné a účinné, ale ako povedal McCullough: „Nemôžeme čakať na veľké randomizované štúdie… Lekárom, sestrám a všetkým sa v mysli niečo dostalo. neliečiť COVID-19. Nemohol som to vydržať.“

On a kolegovia horúčkovito pracovali na tom, aby našli spôsob liečby – prečo tak neurobili aj národné zdravotnícke organizácie?

„Naša (americká)  vláda a ostatné vlády a celý svet nepohli prstom, aby nikde znížili riziko hospitalizácie a smrti,“ povedal McCullough a poukázal na iróniu:

Ak by tam bolo dieťa s astmou, nechali by sme ho dva týždne dýchať a dusiť sa, kým bude musieť ísť do nemocnice? Nie, dávame dieťaťu lieky. Nemáme randomizované štúdie pre každú jednu vec, ktorú robíme

Zatiaľ čo niektoré organizácie lekárov zintenzívnili a liečia pacientov s COVID-19:

„Veža zo slonoviny dnes stále nelieči pacientov. Stranícka línia v mojom zdravotnom systéme je, neliečiť pacienta COVID-19 ako ambulantný pacient. Počkajte, kým ochorejú natoľko, aby mohli byť prijatí, pretože môj zdravotný systém … sa riadi Národným inštitútom zdravia alebo [sic] sleduje Centrum pre kontrolu chorôb, bodka.“

CDC zachytilo zadržiavanie údajov

Exposé od The New York Times odhalilo vo februári 2022, že americké Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) nezverejnili väčšinu údajov, ktoré zbieralo počas pandémie. Údaje, ako sú americké hospitalizácie pre COVID-19 podľa veku, rasy a stavu injekcie, patria medzi štatistiky, ktoré CDC pred americkou verejnosťou skrýva.

A hoci CDC zverejnilo údaje o účinnosti posilňovačov COVID-19 u dospelých mladších ako 65 rokov, nezahŕňalo údaje pre 18- až 49-ročných, „skupinu, ktorá bude mať z ďalších dávok najmenej úžitok“.

Podľa hovorkyne CDC Kristen Nordlundovej CDC nezverejnilo všetky údaje, „pretože v podstate na konci dňa ešte nie je pripravené na hlavný vysielací čas“. The New York Times však informovali : „Ďalším dôvodom je obava, že informácie by mohli byť nesprávne interpretované, povedala pani Nordlundová.“

V skutočnosti, ak by údaje odhalili, čo CDC chcelo, bolo by to zverejnené. Vo svojom oficiálnom zdôvodnení však Nordlund uviedol, že údaje predstavujú iba 10 % populácie USA, pričom to použili ako argument, prečo ich nezverejnili.

„Ale CDC sa pri sledovaní chrípky roky spoliehalo na rovnakú úroveň odberu vzoriek,“ uvádza The New York Times. 

Ďalej poznamenalo : „[T] CDC rutinne zbiera informácie od prvého uvedenia vakcín na Covid minulý rok, podľa federálneho predstaviteľa oboznámeného s týmto úsilím. Agentúra sa zdráhala zverejniť tieto čísla,“ povedal predstaviteľ, pretože by mohli byť nesprávne interpretované ako neúčinné vakcíny.

Zle interpretované?

„Poďme si to ujasniť,“ napísal Steve Kirsch , výkonný riaditeľ Nadácie pre výskum bezpečnosti vakcín :

„Jediný spôsob, ako by sme my, šíritelia dezinformácií, mohli údaje o vakcínach interpretovať ako neúčinné, je, ak údaje ukazujú, že vakcíny nefungujú… Pravda je taká, že údaje nepodporujú ich naratív, takže ich skryli.“

„Myslíte si, že by skryli údaje, ak by ukázali, že vakcíny fungujú? Samozrejme, že nie! … CDC pripúšťa, že zatajilo údaje pred verejnosťou, pretože nechceli vyvolať váhavosť voči očkovaniu.“

CDC zapojené do vedeckých podvodov

Malone je presvedčený, že CDC zadržiavanie dôkazov o bezpečnosti očkovania COVID-19 je vedecký podvod ( 6:18 ):

„Ak by som mal publikovať štúdiu, v ktorej by som mal veľké množstvo epidemiologických údajov, a rozhodol by som sa zverejniť len časť z nich, pretože som chcel posunúť nejakú agendu, dopustil by som sa vedeckého podvodu. Papier by bol stiahnutý, bol by som vyhodený z mojej akademickej inštitúcie… Bol by som vinný z vedeckého podvodu. To je to, čo je toto.“

CDC, ako hovorí, sa stalo skôr politickou rukou a neplní svoju zamýšľanú funkciu poskytovania údajov v prvej línii. „Stali sa čisto politickou organizáciou a ramenom výkonnej moci a to, čo urobili, je podľa mňa obscénne,“ povedal Malone ( 6:18 ).

Politizácia CDC a zanedbanie ich povinností sú základom útokov, ktoré utrpeli Malone a McCullough, keďže čokoľvek, čo nemá známku schválenia CDC, sa považuje za dezinformáciu.

„Ale teraz sme sa dozvedeli, kto skutočne šíri lekárske dezinformácie, je CDC,“ povedal Malone (7:00 ). „Myslím, že máme povolené ospravedlnenie.“

Ďalej, s pokračujúcim zverejňovaním údajov sa „ukazuje, že sme úplne potvrdení,“ pokračoval Malone ( 8:17 ).

„Hovorili sme pravdu a je to pravda, ktorá bola skrytá pred americkou verejnosťou, a čo je dôležitejšie, bola skrytá pred ostatnými lekármi a bola skrytá pred orgánmi verejného zdravotníctva… To, čo sa tu deje, je podľa mňa trestné.“

Nedostatočná transparentnosť údajov vystavuje Američanov riziku

Odmietnutie CDC zverejniť príslušné údaje o pandémii je len jedným príkladom nedostatku transparentnosti, ktorý ohrozuje zdravie Američanov. „Najdôležitejšie údaje, ktoré má CDC k dispozícii, sú o bezpečnosti vakcín,“ hovorí McCullough ( 7:05) .

„Majú milióny správ. Takže majú veľa údajov, ktoré musia prejsť, a dlhujú Amerike vysvetlenie o bezpečnosti. Prevláda názor, že v CDC a v FDA sú oficiálnymi sponzormi očkovacieho programu USA a prevláda názor, že vakcína nebude účinná, kým si ju všetci neužijú – a nie len raz, ale za opakujúca sa sériová móda. A môžem vám povedať, že prevládajúci názor je podľa môjho osobného odhadu chybný.“

Medzi ďalšie oblasti, ktoré vyvolávajú obavy v súvislosti s transparentnosťou údajov, patrí pokus FDA a Pfizer skryť údaje z klinických skúšok po dobu 75 rokov . „Keď som to videl, vtedy som sa veľmi ozval a povedal som, že došlo k podvodu.“ ako to mám vedieť? Nezobrazia nám klinické údaje,“ povedal bývalý portfóliový manažér Blackrock Edward Dowd .

Toto by mala byť červená vlajka pre všetkých Američanov. McCullough povedal ( 9:30) :

„FDA a Pfizer sú pod žalobou za nevydanie ich úplnej dokumentácie. Mnohí z vás vedia, že teraz dochádza k zrýchlenému zverejňovaniu údajov, ale zdráhanie sa zverejňovať informácie o biologickom produkte, ktorý sa od každého jedného Američana žiada… “

Odhalili sa aj znepokojujúce údaje ministerstva obrany (DOD) o vedľajších účinkoch injekcií COVID. Oznamovatelia DOD vyťažili údaje zo zdravotnej databázy DOD a odhalili významné zvýšenie miery potratov, rakoviny, neurologických ochorení a mŕtvo narodených detí od zavedenia očkovania COVID-19 ( 18:48 ). Aj toto sa zamlčalo. McCullough vysvetlil ( 9:30 ):

„Ďalšia oblasť transparentnosti údajov, ktorá nás mimoriadne znepokojuje, sú informácie o epidemiologickej databáze ministerstva obrany… je jasné, že medzi našimi vojakmi medziročne dochádza k mnohonásobnému nárastu v mnohých kategóriách chorôb. Jediná vec, ktorá sa zmenila, je podávanie vakcín vo veľkých množstvách.“

Teraz sme na križovatke a mnohí odborníci sa domnievajú, že je len otázkou času, kedy budú zločinci stojaci za touto schémou braní na zodpovednosť.

„Transparentnosť údajov v tomto okamihu bude oblasťou, ktorá… sa bude intenzívne skúmať, a pre tých, ktorí sú blízko k údajom, si myslím, že majú na výber,“ povedal McCullough ( 9:30 ).

„A pôjde o to, aby sa správne rozhodli, kde chcú skončiť – na akej strane histórie.“

Pôvodne vyšlo na Mercola .

Prevzatý článok si môžete v originály pozrieť TU

Zdroj: skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: