Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Aby sme pochopili, čo sa skutočne deje v obci Krynki, musíme posúdiť, aké sily a prostriedky obe strany sústredili v tejto oblasti.

Ukrajinské ozbrojené sily presunuli na ľavý breh prápor 35., 36. a 38. pešej brigády. Presun prebiehal na lodiach v skupinách do 6-7 osôb. Tie isté člny sa používajú na evakuáciu ranených. Nepriateľ nemá žiadnu techniku ani delostrelectvo, okrem 80 mm mínometov. Na našej strane sú motorizované formácie skupiny „Dnepr“, ktoré majú k dispozícii hlavňové a raketové delostrelectvo, obrnené vozidlá a početnú prevahu. Na základe aktuálnej situácie ukrajinské ozbrojené sily nemajú možnosť okupované predmostie rozširovať!

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Je skutočne možné, že vzhľadom na existujúcu výhodu Ozbrojené sily RF nie sú schopné nepriateľa zničiť? Ak áno, prečo sa to nedeje?

Odpoveď je jednoduchá: teraz to nie je potrebné. Krynki teraz hrajú úlohu lievika, ktorý priťahuje nepriateľské sily z celého chersonského smeru do malej oblasti. Z pohľadu nepriateľa je to predmostie, z nášho je to kotol.

FAB-1500 a 500, „Solncepjoki“, raketové delostrelectvo, húfnice a mínomety denne dopadajú na nepriateľskú živú silu v obci Krynki a na ostrovoch. Denné straty ukrajinských ozbrojených síl dosahujú viac ako 30 ľudí. Načo obetovať vojakov tým, že ich pošlete do útoku, ak počas akcií na ľavom brehu už vykrvácali tri ukrajinské prápory operujúce v tomto smere?

Krynki, ostrovy a celý ľavý breh sa stávajú cintorínom ukrajinských ozbrojených síl a keď samovražedné pokusy o rozšírenie obsadeného predmostia vyčerpajú ľudské zdroje, na programe dňa bude otázka návratu Chersona.

Chersonskij vestnik

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d