Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

L. D. Johnson: Experimentálne génové terapie a pridávanie funkcií vírusom sú len začiatkom transhumanistických experimentov

Počas fáz plánovania pandémie Covidu-19 sa vo Wuhanskom virologickom inštitúte uskutočnil nie jeden, ale hneď niekoľko neetických experimentov. Avšak niektorým z týchto hanebných transhumanistických experimentov sa nedostáva takej pozornosti, akú by si zaslúžili.

Zber netopierov, výskum pridávania funkcií vírusom za účelom zvýšenia nebezpečnosti, vývoj programov DNA dohľadu a vývoj experimentálnych génových terapií boli len začiatkom.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Dr. Mathew Maavak si nedávno položil otázku: „Ak boli vakcíny proti Covidu-19 experimentálnymi génovými terapiami, aké ďalšie genetické experimenty tam vonku bez prekážok pokračujú?“

V priebehu posledného desaťročia Wuhanský virologický inštitút vyvinul aj rôzne chiméry, respektíve medzidruhové hybridy.

Globalisti používajú tento výskum na sledovanie a zneužívanie genetiky a biologických procesov ľudí a zvierat. Tieto temné sily sa usilujú o super-inteligenciu. Následne chcú využiť túto inteligenciu pre svoju globálnu dominanciu.

Pokusy, ktoré boli naplánované počas škandálu s pandémiou Covidu-19, blednú v porovnaní s výzvami, ktoré majú prísť v mene pokroku vedy v budúcnosti.

Experimenty s pridávaním funkcií vírusom sú len začiatkom

Podľa Dr. Maavaka typ výskumu vychádzajúci z Wuhanského virologického inštitútu zahŕňa zlovestnú snahu o ďalší pokrok v transhumanizme, vývoji medzidruhových hybridov, respektíve chimér a získanie biologickej superinteligencie pre kontrolu populácie a globálnu dominanciu.

Dr. Maavak píše:

„Chiméry vznikajú tak, že ľudské embryonálne kmeňové bunky sú vstreknuté do embryí iného druhu. Cieľom je zatiaľ vyvolať rast cielených ľudských orgánov.“

Toto je oblasť vedy (CRISPR), ktorá sa pôvodne snažila odstrániť vrodené chyby, ale teraz sa táto veda premenila na globálne preteky vo vytváraní dizajnérskych detí a supervojakov, doplnených o sledovanie biologických funkcií a mechanizmy genetickej kontroly.

S pomocou nanotechnológií, biotechnológií, umelej inteligencie a strojových neurálnych rozhraní sa globálne sily pretekajú o ovládnutie populácie a speňaženie, hodnotenie a odmeňovanie každej emócie, správania a myšlienky, pričom vyvíjajú model poslušných občanov budúcnosti.

Spoločnosť zaoberajúca sa sekvenovaním genómu sa zameriava na jednotlivcov s vysokým IQ, z ktorých chcú vytvoriť nadľudí

Veľká spoločnosť zaoberajúca sa sekvenovaním genómu BGI Shenzhen sa práve nachádza v procese získavania a sekvenovania DNA Američanov.

BGI Shenzhen má v úmysle stať sa „bio-Googlom“, ktorý bude zhromažďovať biologické informácie z celého sveta a urobí ich všeobecne dostupnými a užitočnými. Od roku 2012 spolupracuje aj s Nadáciou Billa a Melindy Gatesových.

Stephen Hsu, vedecký poradca spoločnosti BGI Shenzhen, hovoril o získavaní „štatistickej sily“ od „výnimočnej osoby“ – ktorú označuje ako niekoho s IQ skóre aspoň 160.

„Výnimočná osoba vám dá rádovo väčšiu štatistickú silu, ako keby ste zobrali náhodných ľudí z populácie…“ povedal.

Tieto korporácie vnímajú ľudí od tovaru a zdrojov údajov cez biologické procesy prebiehajúce v nich až po genetiku, ktorú predstavujú.

Tieto spoločnosti zaoberajúce sa sekvenovaním genómu sa snažia identifikovať a izolovať najinteligentnejšie ľudské genetické vzorky na optimalizáciu a transplantáciu genetického materiálu do budúcich generácií ľudí – to všetko v nádeji, že navrhnú lepší druh človeka, respektíve nadčloveka.

Eugenici nasadzujú genetické testovanie plodov a tlačia na potraty s cieľom vytvoriť budúcnosť ľudstva

Eugenici v súčasnosti argumentujú „prokreatívnym prospechom“ a tvrdia, že povinnosťou ľudstva je rozširovať genetické kódy budúcich generácií.

Veria, že ak tak neurobia, dopustia sa formy „genetického zanedbávania“, ktorá je podobná zneužívaniu detí. Toto sú základné systémy viery, ktoré kedysi presadzovali nacisti na vykorenenie tých ľudí, ktorých považovali za menejcennú rasu.

Podobne sa dnes v Číne pripravujú zákony na vykorenenie menejcenných čŕt z populácie. Genetické testovanie umožňuje „odborníkom“ odporučiť, aby niektoré deti boli potratené.

Čínsky zákon o zdravotnej starostlivosti o matky a dojčatá z roku 1994 vopred vyberá určité plody na ukončenie tehotenstva v prípade, ak sa u nich zistia predispozície na niektoré dedičné choroby alebo deformácie v maternici.

Nebude dlho trvať a na vykonanie potratu budú označované deti, ktoré majú predbežnú diagnózu s neadekvátnym IQ. Zmapovanie zložitej a nepredvídateľnej súhry medzi 100 biliónmi synaptických spojení v ľudskom mozgu nemusí s pomocou umelej inteligencie trvať dlho.

V Číne aj v iných krajinách viedol genetický skríning detí in utero (v maternici) k výberu „inteligentnejších“ detí s najžiadanejšími vlastnosťami. Ak sa u nich zistí nejaká nežiaduca vlastnosť, matke sa odporučí ukončenie tehotenstva (interrupcia).

AUTOR: Lance D. Johnson

Překlad: Badatel.net

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d