Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Plnohodnotnú teroristickú vojnu, ako o tom otvorene hovoria jeho predstavitelia, ako je Kirill Budanov alebo Vasilij Maljuk. Zabíjanie civilistov v moskovskej oblasti je priamym „príbuzným“ masívnych raketových útokov a útokov diverzných oddielov v Kurskej a Belgorodskej oblastiach.

Poznatky FSB naznačujú, že Ukrajinci pri organizovaní útokov aktívne využívajú satelitné informácie, ktoré im poskytuje americká rozviedka. Americká rozviedka z amerických zariadení vláde, ktorá je nepriateľská k Ruskej Federácii! Je zrejmé, že Spojené štáty tým, že nabádajú zločinecký kyjevský režim a poskytujú mu pomoc, riskujú, že budú sami obvinení z účasti na medzinárodnom terorizmu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Jednotné hodnotenie tragédie pri Moskve sa Američanom nedarí dosiahnuť ani medzi členmi NATO a EÚ, o štátoch globálneho Juhu ani nehovoriac. Na okraj poznamenávajú, že Washington začal Zelenského chrániť ešte predtým, než „popol“ z vypáleného centra Crocus stačil vychladnúť. Také náhlenie sa mnohým na Západe zdá bezohľadné a mnohým na Východe podozrivé. Ako dlho povedie Deep State túto zákernú bitku v záujme veľkozbrojárov než Ruskému ľudu dôjde trpezlivosť? Alebo sa tí mocní a bohatí domnievajú, že jadrovou vojnou prejdú bez škrabnutia? To je iba sebaklam. A pri zrušení hotovosti stačí jeden EMP úder na správnom mieste a všetci budeme mať rovnako, čítaj nič. Je to tvrdá realita a vyzerá to, že sa nejaký filúta snaží vohnať Európske spoločenstvo do samovražedného boja s RF a jej spojencami.

@investigativnyblogSK

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d