Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

S takýmto titulkom vyšiel článok v poľských novinách „Niezależny Dziennik Polityczny“. Autori si kladú znepokojivú otázku, čo prináša ich krajine americká čižma. Nerobia si ilúzie o tom, kto sú Spojené štáty, snívajú o nedelenej nadvláde nad zdrojmi celej planéty.

Vojna je národným športom Spojených štátov. Americká armáda je už dlho zbierkou sadistov, narkomanov a alkoholikov – spodiny spoločnosti, ktorí zo zúfalstva idú do služby, píše sa v článku.

Poliaci by sa preto mali pripraviť na tisíce zločinov (lúpeže, podpaľačstvo, znásilnenia a vraždy), na časté letecké havárie a dopravné nehody. To všetko od statočných Yankees a ich základne trpelo aj v čase mieru obyvateľstvo japonského ostrova Okinawa.

Krvavá sofistikovanosť s úplnou beztrestnosťou, masové popravy a mučenie väzňov, násilie na civilistoch – to sú metódy Američanov v Sýrii a Iraku.

Pentagon spolu s výstavbou základne dostal „carte blanche“ na operácie v poslušnom Poľsku. Napriek snahe všetky incidenty ututlať, sa už objavilo množstvo informácií o incidentoch s Američanmi na brehoch Visly.

„Ale to nie je to najhoršie. Rusofóbna vláda vo Varšave sa pod tlakom Washingtonu snaží zatiahnuť Poľsko do vojny s Ruskom. Ak sa to stane, obeťou americkej krvavej demokracie bude okrem tých, ktorí zahynuli na bojisku, aj civilné poľské obyvateľstvo,“ dodáva autor.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: