Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Hovorím teraz nielen o celom globálnom finančnom systéme, ktorý je založený na US$, ale aj o celom Západnom bankovom systéme, ktorý leží v srdci Západnej pseudo-civilizácie. A zaujímavé je, že valná väčšina týchto rán je výsledkom činnosti a neukojiteľnej chamtivosti bankárov a americkej vetvy de facto satanistického anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne.

Prečo krvácajú?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nuž začneme tam, že po 2008 štatisticky významná časť populácie začala chápať a vie, že bankový systém je nielen gigantický podvod a väčšina bankových domov je zapletená do nelegálnej činnosti, ale aj to, že celý bankový systém novoveku bol od základov navrhnutý tak, aby zotročil celé ľudstvo v rámci svojej činnosti s tým, že tá istá časť populácie už chápe, že bankári sú tí, ktorí financujú ostatné protiľudské aktivity. Samozrejme, je to určité zovšeobecnenie, lebo existujú aj banky a bankové domy, ktoré sú v rámci možnosti čestné a nezúčastňujú sa ani v podvodných a ani v proti-ľudských aktivitách.

Ďalšou vecou je to, že americký močiar napriek všetkým varovaniam Putina, resp. ruského žrečcstva, urobil z US$ a z na ňom založeného SWIFT systému zbraň, a toto zas vyvolalo odozvu celého sveta, lebo zvyšok sveta pochopil, že aj oni môžu byť tí, ktorí sú na rade pri zaradení na sankčný zoznam. Dodávam, že to bol Obama, kto v 2014 tlačil na vedenie belgického systému SWIFT, aby odstrihli Rusko od zvyšku sveta, a vtedajší šéf zoskupenia SWIFT pvedal, že nie a pravdepodobne sa im aj snažil vysvetliť, že je to zlý nápad, ale teraz dochádza na jeho slová. Samozrejme, vtedajší vedúci skupiny SWIFT bol za svoju neposlušnosť potrestaný a „odídený“ z tejto vedúcej pozície, lebo močiar potreboval niekoho poslušného. Ďalšou vecou je, že americké úrady využívajú SWIFT systém na špehovanie a odvolávajú sa na dve veci: v systéme SWIFT sa všetko deje cez US$ a americké úrady si vyhradzujú právo na prístup k SWIFT záznamom, lebo sa odvolávajú na to, že „vyšetrujú“ pranie peňazí a iné ilegálne aktivity, a vyhovárajú sa tiež na to, že medzibankové transakcie v systéme SWIFT sa dejú práve v US$. Tieto veci samozrejme vyvolali dosť silné reakcie v ostatných ne-západných krajinách.

Takže si nabehli na vlastné vidly?

To je ešte slabý výraz, ale výsledkom je, že US$ stráca na význame a prestáva byť akceptovaný zvyškom sveta a veci došli tak ďaleko, že americký prístav v Long Island zíva prázdnotou a oficiálna výhovorka je, že pracovníci roky štrajkujú a veci sa pre US$ zhoršujú, lebo štáty Perzského zálivu začínajú obchodovať ropu a plyn v iných menách než US$. Toto má katastrofálne následky pre močiar, lebo síce vydali neskutočné množstvo dlhopisov, ale tie sú globálne odmietané, takže nakoniec to skončí tak, že budú musieť speňažiť ten nekonečne rastúci dlh, lebo Rusi sa nevzdajú ani neviem keby čo bolo.

Ako sú do toho Rusi zapletení?

Je to komplikovaná otázka a celá odpoveď je na knihu, ale močiar chce využiť konflikt na Ukrajine, aby privodil kolaps Ruska, po ktorom by si mohli privlastniť ruské zdroje s tým, že cez konflikt na Tchajwane chcú privodiť aj kolaps Číny, aby si mohli privlastniť tie ohromné výrobné kapacity. Obom vedeniam je to jasné, a preto úzko spolupracujú pri riešení otázok. Ďalšou vecou je, že globálne zákulisie t.j. GP ich nielen podporuje v týchto snahách, ale aj sústavne podpichuje močiar, aby robili z pohľadu riadenia spoločnosti hlúpe a pre močiar smrteľné chyby.

A čo my?

Nuž, kolaps systému SWIFT a EU si zlízneme všetci a budeme mať na výber medzi tým, či pôjdeme cestou Západu, kde veci sa dejú revolučnou cestou, alebo sa pripojíme k Rusku, kde veci sa dejú evolučne a čaká nás prosperita. Ja osobne si myslím, že si vyberieme to druhé, lebo sme odmietli močiarom financovaný fašizmus tých akože liberálov.

ZDROJ: Oracle Blog

AUTOR: Oracle

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d