Slovanské Noviny

4. marca 2024

K porozumeniu Čelovekom

Stalo sa tak okolo 20. Januára 2021. To znamená, že „chyba“ sa používala pri PCR testovaní prakticky presne rok. Pritom, odborná verejnosť znalá týchto laboratórnych testov na to upozorňovala už dávno. Viď napríklad tento môl blog, ale aj blogy ďalšie, stačí hľadať meno pána ktorý ten podvod vymyslel, Dr. Christian Drosten,  medicínsky poradca Merkelovej ohľadne Corony.

Pointa celého podvodu je v tom, aby som to zrekapituloval, že počet opakovaní pri PCR testoch na tento účel má byť 25-30. Dr. Drosten a ostatní členovia mafie okolo neho, včítane Billa Gatesa (hlavný poradca Merkelovej ohľadne Corony), v Januári 2020 vydali odporúčanie, že sa má vykonať 45 cyklov. Pritom ľudia znalí tohto testu upozorňovali, že pri tomto počte si „PCR test vymýšľa“, t.j. hlási nájdený vírus ktorý tam nie je.

Toto bol základný štartovací bod „pandémie“, ktorá vznikla nie infikovaním ľudí, ale chybným – od začiatku úmyselne – testovaním. To potom viedlo k lockdownom, masovým – pritom stále chybným – testovaniam (a infikovaniu) a ekonomickým kolapsom (a neverím, že to teraz máme prenastavené na všetkých testovacích miestach na tých 25-30 cyklov). A- samozrejme – k obrovským ziskom Pharma firiem a upevňovaniu moci oligarchov. A pokračuje to: pre zmenu masovým očkovaním neotestovanými vakcínami, ktoré Americká FDA aj Európska EMA uvoľnili na použitie bez prakticky akéhokoľvek testovania! A kryjú sa tým, že to označujú za núdzové, alebo experimentálne, nasadenie.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V celej veci je ešte jedna zaujímavosť – ako sa začali akademické kruhy vŕtať v Dr. Drostenovi, zistili že používa doktorský titul neoprávnene (ten istý blog) a je teraz stíhaný. A ešte ďalšia pozoruhodná súvislosť – celá „výskumná virologická skupina“ financovaná aj Billom Gatesom – pracuje na známom Charité University Hospital Berlín, kde potvrdili, že pán Navaľnyj bol otrávený Novičokom. Keď ich Rusi pozvali na návštevu, kde by predložili svoje laboratórne vzorky odobraté Navaľnému, odmietli a vymysleli tú pomerne trápnu absurdnú historku a otrávenej fľaši, ktorá kolovala plno dní medzi príbuznými a nikto sa neotrávil. Pritom – keď sa človek dotkne minimálneho množstva, je do dvoch minút mŕtvy. Ale to len na dokreslenie kvalifikácie zúčastnených.

Ešte na záver, aby som to celé skompletizoval, vírus bol vyrobený úmyselne za účelom prerozdelenia bohatstva sveta a nasadenie poslušnosti na ľudí.Až sa pôjdete testovať, opýtajte sa na počet cyklov, oligarchovia chcú zachovať 45. Je asi za tým aj zníženie počtu ľudí, ale obyvateľstvo v tých krajinách kde je to asi hlavne cielené, sa ukazuje odolnejšie, napr. v Afrike. Ale už vieme aj to, že tam kde je nasadené 5G žiarenie, je štatisticky nad všetky pochybnosti potvrdené mnohonásobne vyššie šírenie aj podľahnutie vírusu (aj podľa počtu úmrtí, teda nielen podľa 

autor: Ivan Hečko, Slovanské Noviny

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d