Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

covid automat

V mojich článkoch som predstavil niektoré manipulačné nástroje tejto doby. Naši politici nám pripravili ďalší, ibaže týmto nám dovolili nazrieť do karát ešte lepšie.

COVID Automat

Na stránke https://korona.gov.sk/covid-automat-na-slovensku/ sa dostanete k zdrojovým údajom na https://github.com/Institut-Zdravotnych-Analyz/covid19-data/blob/main/OpenData_Slovakia_CovidAutomat.csv,

kde zistíme v jednotlivých okresoch aké sú/boli percentuálne pozitivity t.j. koľko bolo pozitívnych z testovaných na AG a PCR testoch. Ďalej sa dočítate aké sú/boli stavy očkovania v jednotlivých okresoch (Tab.1)

Tab.1. Ukazuje percentuálne antigénne a PCR pozitivity, a stavy preočkovania v jednotlivých okresoch.

V štatistike je možné zistiť/testovať, či tieto spomínané dáta súvisia t.j. či existuje súvis medzi množstvom pozitívnych a stavom preočkovanosti v danom okrese. Táto technika sa nazýva test korelácií, a čím je hodnota korelačného koeficienta vyššia, tým je súvis silnejší. Pri záporných číslach sa jedná o antikoreláciu t.j. čím väčšia je preočkovanosť, tým menšie pozitivity v danom regióne. Korelačnú analýzu si môže každý uskutočniť napríklad v MS Exceli.

Ja som vykonal komplikovanejšie korelačnú analýzu, aby som získal detailnejšie výsledky. Keďže so nevidel ako spočítali konkrétne preočkovanosti a pozitivity, som si zo stránky

https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/ stiahol surové dáta na

https://github.com/Institut-Zdravotnych-Analyz/covid19-data.

Z nich som sám vyhodnotil preočkovanosti aj pozitivity. Na ich základe som pre mesiac september 2021 spustil korelačné analýzy. Výsledok je uvedený v tab.2.

Tab.2. Ukazuje korelačné koeficienty medzi preočkovanosťou prvou dávkou (´´Aspon1´´), druhou dávkou (´´Plna´´) a počtom PCR a AG pozitívnych ľudí s celkového počtu testovaných.

Všeobecne sa považuje za koreláciu pokiaľ korelačný koeficient dosiahne aspoň hodnotu 0,33 . Nad hodnotami 0,66 sa už uvažuje o silnej korelácií. Ako vidno z tab.2. neexistuje žiadna korelácia.

Následky danej analýzy:

1. medicínske.

Neexistuje súvis medzi percentom preočkovania v danom okrese a počtom pozitívnych (pán Rybníček)! Vakcinácia do svalu nevie ovplyvniť procesy v nosohltane a tak nemá vplyv na šírenie virózy. Ako som uviedol v mojich predchádzajúcich článkoch za rozdielmi pozitivity v okresoch sú testy a ich parametre.

2. právne.

Na zákalde covid automatu t.j. percenta preočkovaných ľudí sú ľudia žijúci v okresoch s menšou preočkovanosťou diskriminované voči tým s väčšou preočkovanosťou.

Ešte raz POZOR!

Ľuďom žijúcim v okresoch s menšou preočkovanosťou sú odopierané ústavné práva voči tým s väčšou preočkovatnosťou. Čo je fatálne porušovanie ústavy.

Ale to nie je všetko

Na stránke https://github.com/Institut-Zdravotnych-Analyz/covid19-data získate aj údaje o stave hospitalizácií. Vzhľadom nato, že relevantné údaje o preočkovanosti jednotlivými druhmi vakcín som získal len na úrovni krajov, som analyzoval korelácie medzi množstvami hospitalizácií v septembri 2021 a množstvami očkovaní (jednotlivými druhmi vakcín) v jednotlivých krajoch. Výsledky uvádzam v tab.3.

Tab.3. Ukazuje korelačné koeficienty medzi preočkovanosťou prvou a druhou dávkou jednotlivými vakcínami
a hospitlaizáciami v jednotlivých krajoch.

Čo analýza ukazuje?

VEĽA!

  1. Vakcína ktorou ďalej plánuje celý západný svet ďalej očkovať /Pfizer/ nemá žiaden vplyv na zníženie počtov hospitalizácií. Naopak má tendenciu zvyšovať počty hospitalizácií. Podotýkam že analýza neobsahuje hospitalizácie na nežiadúce účinky vakcinácie.
  2. Johnson&Johnson – najväčší farma koncern na svete – spôsobuje zvýšenie počtu hodpitalizácií! A naviac to vyzerá, že nám dodali dve kompletne rôzne vakcíny. Efekt sa našťastie vytráca.
  3. Naopak mRNA vakcína od Pfizer-u naberá na obrátkach čo sa týka vplyvu korelácie na hospitalizácie. Ak ste čítali moje články som to predpovedal v súvislosti s treťou vlnou.
  4. Sputnik (od toho sa musím priznať som nemal žiadne dáta ani štúdie a tak som nevedel čo sa dá očakávať) antikoreluje t.j. znižuje počty hospitalizácií, avšak na minimálnej úrovni (a len niektoré dni, čiže tam sa pletie viacero efektov).
  5. AstraZeneca nemá žiaden súvis s počtami hospitalizovaných. Naopak má taktiež tendenciu zvyšovať počty hospitalizácií.
  6. Moderna antikoreluje (ako aj Sputnik) t.j. znižuje počty hospitalizácií, ale horšie ako Sputnik. Toto som ale čakal, keďže som videl klinické štúdie (O tom bol aj jeden z mojich článkov – je to jediný benefit tejto vakcíny).
  7. Celkovo vakcinácia nemá žiaden súvis s počtami hospitalizovaných. Naopak má taktiež tendenciu zvyšovať počty hospitalizácií.

Keď si uvedomíme, že práve tieto dve vakcíny sa očierňujú ako sa dá, tak sa nám skladačka postupne viac a viac odhaľuje.

Dr.QUANTUM

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: