Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Náhlá úmrtí, která se podobají jako vejce vejci. Dlouho se firmy zaklínaly důkazy, které se však nesměly vyšetřovat, a ve smlouvách byly černé.

I u nás se už začalo v prosinci 2020 očkovat nevyzkoušenou vakcínou Pfizer, Astra Zeneca, která se pak vyřadila a testy se prováděly přímo na lidech.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Na konci roku 2022

Podle nové thajské studie, o níž informoval server LifeSiteNews, téměř 30 % dětí, které dostaly vakcínu COVID-19 na bázi mRNA společnosti Pfizer, trpělo srdečními následky. Studie, která byla publikována jako preprint, zkoumala 301 thajských studentů ve věku 13 až 18 let, kteří obdrželi první dávku vakcíny bez nežádoucích účinků, aby zjistila, jak reagovali na druhou dávku. Výsledky jsou obzvláště závažné: u 29,24 % pacientů byly zjištěny kardiovaskulární účinky, od tachykardie, palpitací, perikarditidy až po myoperikarditidu, dokládá preprint, který proto doporučuje, aby byli adolescenti, kteří dostávají mRNA vakcíny, sledováni z hlediska nežádoucích účinků.

Je rok 2024 a podezření ze zesílení náhlého úmrtí po vakcíně mRNA se množí. Z lajckého pohledu prostě člověk náhle zkolabuje a většinou už se nezachrání.

Zda to doběhlo i Navalného, který byl jako prominent v tu dobu v Německu těžko říct. I kdyby to studie a pitva potvrdila, západ to stejně zpochybní.

Dnes není doba na pravdu, pouze osočování a lež. Dokonce už mnozí politici na západě udělali pitvu a určili diagnosu. Někteří jako Džamila dělali pitvu ještě za živa a z televize. Pravdou je, že jediný lékař, který určil diagnosu tenkrát Navalného, byla Merkelová. Novičok. Pak se třásla jako sulc.

A ve vzduchu sílí otázka:

Qui bono? Komu jeho smrt slouží? Vážně by byl nebezpečný Putinovi? K smíchu…

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d