Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Zvolit si v posledním asi roce jako cíl dovolené Kanárské ostrovy, může mnohdy znamenat docela dobrodružný zážitek. Stále častěji totiž turisté zažívají totéž, co zažili před pár dny ti, kteří si užívali krásného slunečného dne na pláži, jak můžete vidět na videu níže.

Devět videí multikulturních obohacovačů, kteří zapomněli, že již nejsou v pralese, ale v Evropě (VIDEA)

Kromě 228 lodí s 8 717 ilegály z různých afrických oblastí, které již letos přistály na Kanárských  ostrovech,  v úterý kolem 15:30 připlula na ostrov Lanzarote  další loď s 50 cestujícími (všichni muži).

Jak oznámily místní úřady, této lodi se opět podařilo dostat se na pláž Jablillo v Costa Teguise. Stejně jako u jiných příchozích dříve, někteří muži raději rychle utíkali co nejdál od pobřeží.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Úředníkům městské policie se ve spolupráci s hlídkami Guardia Civil zatím podařilo najít více než dvacet z nich. Nelegální přistěhovalci byli opět osobami maghrebského původu.

Jak potvrzuje zpráva Centra pro koordinaci mimořádných a bezpečnostních opatření Kanárských ostrovů, ve středu v noci se nacházela další loď, které hrozilo ztroskotání, ve vodách východně od Lanzarote. Záchranná loď pak vyzvedla 28 cestujících a přivezla je do  přístavu. Opět se jednalo o ilegály ze států Maghrebu, kteří uvedli, že na lodi bylo 39 lidí, proto vzápětí začalo pátrání po pohřešovaných.

Autor: Slovanka

NECENZUROVANAPRAVDA

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.