Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Známý hokejista a útočník Jaromír Jágr, jehož kariéra byla dramaticky ovlivněna uloženými omezeními, v rozhovoru pro Blesk.cz uvedl, že moc opatřením nevěří.

Slavný hokejista Jaromír Jágr, který před několika dny šokoval fanoušky svým vzhledem, ke kterému přišel kvůli karanténním omezením, znovu promluvil o koronaviru a vládních opatřeních, a to v rozhovoru pro Blesk.cz. Z jeho slov vyplývá, že ho celá situace dost štve.

Profesionální sport v České republice je již dva týdny zcela zastaven. Veškeré profesionální i volnočasové aktivity sportovců jsou kvůli pandemii koronaviru zrušeny. Venku je limit dvacet osob, vevnitř platí úplný zákaz.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Známý hokejista a útočník Jaromír Jágr, jehož kariéra byla dramaticky ovlivněna uloženými omezeními, v rozhovoru pro Blesk.cz uvedl, že moc opatřením nevěří.

„Je to nepříjemné. Osobně s těmi nařízeními moc nesouhlasím, ale to člověk asi nezmění,“ řekl v nedávném rozhovoru Jágr.

Přiznal, že by ho nepotěšilo ani hrání bez diváků.

„V obchoďáku je najednou třeba 300 lidí, ale ty nemůžeš ani trénovat s dvaceti profesionály, kteří už stejně tu nemoc všichni měli?“ divil se hokejista.

A jaký má Jágr přístup k nošení roušek? Než aby je nosil, raději prý nechodí vůbec nikam „To se nedá. To si radši lehnu doma a nikam ven nejdu,“ řekl novinářům.

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr je český hokejový útočník hrající za český klub Rytíři Kladno. Dříve působil v amerických a kanadských klubech, několik let hrál také za ruský tým Avangard Omsk v KHL. V Česku je spjatý s kladenským klubem, jehož je od roku 2011 většinovým majitelem.

U příležitosti 100. výročí NHL byl v lednu 2017 vybrán jako jeden ze sta nejlepších hráčů historie ligy. V anketě pořádané v roce 2020 na oficiálních webových stránkách NHL.com zvolilo třináct předních hokejových expertů Jaromíra Jágra nejlepším pravým křídlem otevřené éry NHL (od roku 1967).

V minulosti randil s modelkou Andreou Verešovou, moderátorkou Sportovních novin Innou Puhajkovou či Veronikou Kopřivovou.

Zdroj: cz.sputniknews.com

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d