Slovanské Noviny

5. decembra 2025

Slovenské Noviny

K porozumeniu Čelovekom

Hľadáme „bod šťastia“

Týmus…Poklepávanie, hladenie a masírovanie tohto bodu je veľmi účinné. To pomáha zvýšiť vašu energetickú vibráciu na najvyššiu úroveň. Táto žľaza udržiava energiu nášho tela. Preto, keď dôjde k nerovnováhe v našom energetickom systéme, je to týmus, ktorý môže pomôcť. Je to most medzi mozgom a telom. Pri strese sa žľaza sťahuje, čo vedie k poklesu životnej energie.

Ako stimulovať týmus?

Dá sa to urobiť päsťou – ako Tarzan (stačí ťuknúť – zaklopať). Môžete klepať alebo hladkať prstami. Robte to asi 20 sekúnd a zhlboka dýchajte. Môžete pridať afirmáciu „V mojom svete je všetko v poriadku.“ Spoznáte, kedy sa aktivuje váš týmus – začne vám naskakovať „husia koža“ a budete pociťovať pocity radosti a šťastia. Môže chvíľu trvať, kým niečo pocítite. Praktizujte toto cvičenie každý deň a jeho účinok určite pocítite.

-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu. Ďakujeme





------------------------------------

Ak máte časté záchvaty úzkosti, paniky alebo stresu, robte to niekoľkokrát denne a môžete obnoviť rovnováhu vo svojom živote.

“Surová živá strava”