Slovanské Noviny

12. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém nebol postavený hneď, stavali ho cestou pokusu a omylu. Zisťovali, ako efektívnejšie a kvalitnejšie urobiť z človeka idiota a riadiť ho. A napokon urobiť z takého človeka nevoľníka.

Slovo otrok nie je vhodné, nemá spojitosť s nevôľou. Potrebovali vytvoriť takého nevoľníka, ktorý nechápe, že je nevoľník. A sám bojuje za to, aby bol nevoľník. To je najvyššia a zvrátená forma klamu. Taký klam, že ho neodhalíš, nevidíš. Čím je klam globálnejší, tým je ťažšie si ho uvedomiť a videť ho. Na tejto globálnej úrovni ide zber – žatva.

Preto keď chcete, aby ľudia dostali to, čo potrebujú, nemôžete im dávať “rybu” aby sa najedli. Musíte ich naučiť ryby chytať. Ľudí treba naučiť TVORIŤ, podporiť v nich tvorivú myseľ, tvorivého Ducha. Inak budú vedieť iba jedno – zabezpečovať si základné životné potreby. Ale to robia aj zvieratá…

Človek má inú, vyššiu úlohu tu na Zemi. Aby ju dosiahol, musí myslieť, vymýšľať, vylepšovať, tvoriť v prospech celého spoločenstva, pozdvihnúť svoje Vedomie, lebo tým pomáha všetkým. Všetkým ľuďom. Keď človek pozdvihne svoje Vedomie, môže dôjsť k úplne inému výsledku. Vidí svoje nové možnosti v hlave, ako záblesky Svetla, ktoré potrebuje vidieť. Cíti a vie, že sa už nepotrebuje hádať a bojovať. Vidí veci pod iným uhlom, vidí správne. A pride ďalší vhľad a ďalší uhol pohľadu – tretí. A potom uvidí tú istú situáciu pod štvrtým uhlom, pod piatym, a tak ďalej.

Nech ťa Boh dovedie k tomuto všerozmernému videniu, videniu všetkých týchto procesov. Potom budeš mať hocijaký systém ako na dlani a budeš vedieť, čo s ním máš robiť. Ako ho otvoriť, prerobiť, uzavrieť, otočiť, transformovať, vypnúť. Vytvoriť nový. Správny.

Toto všetko sa nenachádza v nijakých učebniciach, v knižkách, ani mnísi a farizeji toto nemajú. Toto všetko sa nachádza v nebeskej kancelárii. Tam to je všetko, táto skúsenosť, istinná, ozajstná, akceptovaná Najvyšším.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

A teraz sme prišli do tohoto sveta MY a povedali sme, že zabudnite na slovo civilizácia. Nahradíme ho iným slovom. Existuje slovo KULTÚRA, ktoré je Večné. Nedá sa vypnúť.

Ale oni sú bioroboti, majú dogmu. Dogma je program, ktorý im prikazuje ničiť ľudstvo. Všetko vynulovať, pokračovať v degradácii ľudstva. Sú tak nastavení, aj keď im Vyššie Sily hovoria, že sa to nesmie. Hovoria im: my vás vypneme, zotrieme, dematerializujeme, nijaká nesmrteľnosť nebude.

Oni chápu, že sa to stane ale aj tak idú ďalej. Nemôžu sa zastaviť. Vykonané rituály globalistov ich držia v procese. Až do ich úplného konca!

His Majesty Alexander

žijeme vedome?

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.