Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém nebol postavený hneď, stavali ho cestou pokusu a omylu. Zisťovali, ako efektívnejšie a kvalitnejšie urobiť z človeka idiota a riadiť ho. A napokon urobiť z takého človeka nevoľníka.
Slovo otrok nie je vhodné, nemá spojitosť s nevôľou. Potrebovali vytvoriť takého nevoľníka, ktorý nechápe, že je nevoľník. A sám bojuje za to, aby bol nevoľník. To je najvyššia a zvrátená forma klamu. Taký klam, že ho neodhalíš, nevidíš. Čím je klam globálnejší, tým je ťažšie si ho uvedomiť a videť ho. Na tejto globálnej úrovni ide zber – žatva.
Preto keď chcete, aby ľudia dostali to, čo potrebujú, nemôžete im dávať “rybu” aby sa najedli. Musíte ich naučiť ryby chytať. Ľudí treba naučiť TVORIŤ, podporiť v nich tvorivú myseľ, tvorivého Ducha. Inak budú vedieť iba jedno – zabezpečovať si základné životné potreby. Ale to robia aj zvieratá…
Človek má inú, vyššiu úlohu tu na Zemi. Aby ju dosiahol, musí myslieť, vymýšľať, vylepšovať, tvoriť v prospech celého spoločenstva, pozdvihnúť svoje Vedomie, lebo tým pomáha všetkým. Všetkým ľuďom. Keď človek pozdvihne svoje Vedomie, môže dôjsť k úplne inému výsledku. Vidí svoje nové možnosti v hlave, ako záblesky Svetla, ktoré potrebuje vidieť. Cíti a vie, že sa už nepotrebuje hádať a bojovať. Vidí veci pod iným uhlom, vidí správne. A pride ďalší vhľad a ďalší uhol pohľadu – tretí. A potom uvidí tú istú situáciu pod štvrtým uhlom, pod piatym, a tak ďalej.
Nech ťa Boh dovedie k tomuto všerozmernému videniu, videniu všetkých týchto procesov. Potom budeš mať hocijaký systém ako na dlani a budeš vedieť, čo s ním máš robiť. Ako ho otvoriť, prerobiť, uzavrieť, otočiť, transformovať, vypnúť. Vytvoriť nový. Správny.
Toto všetko sa nenachádza v nijakých učebniciach, v knižkách, ani mnísi a farizeji toto nemajú. Toto všetko sa nachádza v nebeskej kancelárii. Tam to je všetko, táto skúsenosť, istinná, ozajstná, akceptovaná Najvyšším.
A teraz sme prišli do tohoto sveta MY a povedali sme, že zabudnite na slovo civilizácia. Nahradíme ho iným slovom. Existuje slovo KULTÚRA, ktoré je Večné. Nedá sa vypnúť.
Ale oni sú bioroboti, majú dogmu. Dogma je program, ktorý im prikazuje ničiť ľudstvo. Všetko vynulovať, pokračovať v degradácii ľudstva. Sú tak nastavení, aj keď im Vyššie Sily hovoria, že sa to nesmie. Hovoria im: my vás vypneme, zotrieme, dematerializujeme, nijaká nesmrteľnosť nebude.
Oni chápu, že sa to stane ale aj tak idú ďalej. Nemôžu sa zastaviť. Vykonané rituály globalistov ich držia v procese. Až do ich úplného konca!
His Majesty Alexander
žijeme vedome?
Muskov Úrad pre efektivitu štátnej správy môže naďalej škrtať financie „zločineckej“ agentúre USAID, rozhodol o tom federálny odvolací súd v USA.
Nemecké volanie po spustení Nord Streamu
Kto rozdúchava vojnu? Moskva obviňuje
Kancelárske kreslo je nebezpečnejšie ako cigarety a rýchle občerstvenie
Podzemné mesto objavené pod Khafreovou pyramídou
Je nejaký rozdiel medzi Zelenského kancelárom Jermakom a Hitlerovým ríšskym vodcom Bormannom?
Kto vydal rozkaz poslať 60-tonový M88 Hercules do močiara? Otázky pre velenie cvičení v Litve
Pre získanie vzdušnej prevahy dostalo ruské letectvo prvú várku stíhačiek Su-35S
Putin navrhol zaviesť na Ukrajine dočasnú správu pod záštitou OSN
Vo Francúzsku sa konalo stretnutie „koalície ochotných“ — bez výsledku
Arktída získa silný prílev investícií
Mongolsko prepojí Rusko a Čínu plynovodom Power of Siberia 2
Moc a impérium. Deep state ako deštrukcia civlizácie
Samopaly, pištole aj granáty bez povolenia. Čierny trh zaplavili zbrane z Ukrajiny, varujú európske tajné služby
Farizejstvo, manipulácie a zahladzovanie stôp. Haló, médiá mainstreamu, to čo robíte?!
VIDEO: Donald Trump vyhlásil, že USA musia získať Grónsko, aby tak zabezpečili svetový mier. „A ak to Dánsko a EÚ nechápu, musíme im to vysvetliť“
VIDEO: Progresívci a Smeráci v parlamente schválili vyslanie slovenských vojakov na ruské hranice. SNS to dôrazne odmietla
VIDEO: Premiér Fico o boji so slintačkou a krívačkou, o odškodnení chovateľov zabitých zvierat, o tom, že splnomocnenec vlády Peter Kotlár začína zhodou okolností práve v tomto období prinášať ďalšie závažné informácie ohľadne Doby covidovej
Ukrajina neuzná vojenskou pomoc USA jako půjčku, prohlásil Zelenskyj a dodal, že odmítá jednat s Vladimirem Putin
Sorosov sluha Lajčák sa stal novým poradcom premiéra Roberta Fica pre otázky západného Balkánu
zo sekcie
Globalisti a My – Človekovia
Globalisti a My – Človekovia
Globalisti a My – Človekovia