Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

  Vedec Ochatrin o jemnej hmote a deštruktívnych schopnostiach psychiky. Akademik Anatolij Ochatrin (4.10.1925 – 07.01.2002) bol jedným z vedcov, ktorý študoval fyziku nevysvetliteľných javov. Študoval schopnosti parapsychológov.

  Vedec chcel vytvoriť zariadenia, ktoré by mali podobné funkcie ako oni: mohli by liečiť ľudí na diaľku, prenášať mentálne správy, mohli by vidieť cez zem a hľadať minerály atď. Výsledky vedeckého výskumu Anatolija Ochatrina však vedca nepríjemne prekvapili. Akademik odmietol pokračovať vo výskume a od roku 1994 boli dvere jeho laboratória pre parapsychológov zatvorené.

  > Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

  Samotný život inšpiroval tohto vynikajúceho ruského vedca k štúdiu nevysvetliteľných javov. V 41 roku išiel na vojnu a prešiel ňou bez jediného zranenia. Ochatrin opísal situácie, v ktorých nemal prežiť, ale nejakým zázrakom zostal vždy nažive. Napríklad jedného dňa spolu s ďalšími vojakmi obedovali pri ohni. Medzi nimi vybuchol náboj. Nikto okrem Ochatrina neprežil. Pri Ochatrinovi opäť raz vybuchla mína: jeho puška bola zlomená, kabát bol prešpikovaný šrapnelom a na tele nebol jediný škrabanec.

  Tieto a ďalšie prípady neuveriteľného vyhnutiu sa smrti ohromili Ochatrina do takej miery, že sa z neho po vojne stal fyzik, ktorý sa snažil vedecky podložiť nezraniteľnosť jednotlivých ľudí.

  V dôsledku mnohých experimentov, nezávisle od iných vedcov, Ochatrin dospel k záveru, že jemnohmotný svet, ktorý je mimo nášho vnímania, existuje. Všetky predmety hmotného sveta sú obklopené neviditeľnými energetickými poľami. Niektorí vedci nazývajú tieto polia torzné, iní – chronálne. Ochatrin nazval tieto polia mikroleptonickými.

  Vďaka svojim objavom a výskumu dospel akademik k pozoruhodnému záveru: veda až teraz začína chápať, čo náboženstvo chápalo po tisícročia. Jednoducho povedané, experimenty Anatolja Ochatrina ukázali, že spravodliví ľudia sú obklopení pevnými fyzickými energetickými poľami, v ktorých je sústredená energia. Väčšina ľudí má vo svojom fyzickom poli diery, cez ktoré sa táto energia stráca. Fyzické pole človeka je jeho ochranou, ktorá sa aktivuje v momente nebezpečenstva, argumentoval akademik. Vo svojom laboratóriu bol Ochatrin dokonca schopný reprodukovať a študovať niektoré vlastnosti tejto ochrany, ako aj vysvetliť ich z vedeckého hľadiska.

  Vedec najmä dospel k záveru, že vo chvíľach nebezpečenstva fyzické energetické pole človeka mnohonásobne zvyšuje energiu. „U niektorých ľudí môže byť toto pole natoľko silným, že v momente nebezpečenstva takýto človek na okamih vypadne z materiálneho sveta do iného rozmeru. Vo výsledku guľky a šrapnely obchádzajú jeho telo.“

  Akademik Ochatrin hľadal spôsob, ako by bolo možné zvýšiť ľudskú ochranu, a tým pomôcť mnohým ľuďom. Aby to bolo možné, vedec začal skúmať fenomén psychiky. Ochatrin sa však čoskoro presvedčil, že vo väčšine prípadov sú schopnosti parapsychológov iluzórne. A činy mnohých tých, ktorí môžu skutočne spôsobiť určité fyzické účinky, majú v skutočnosti na človeka deštruktívny účinok.

  Vedec presvedčivo vysvetlil nebezpečenstvo „pomoci“ takýchto ľudí. Anatolij Ochatrin dospel k záveru, že „liečitelia“ len dočasne zlepšujú pohodu človeka, ktorá sa následne zhoršuje ešte viac ako pred sedeniami.

  Indikatívny experiment vykonal Ochatrin vo svojom laboratóriu. Vedci vytvorili mikroleptónový generátor, ktorého emitované pole bolo podobné poliam parapsychológov. „Liečivé“ vlastnosti tohto zariadenia boli testované na kaktuse.

  Počas prvého týždňa takýchto liečebných sedení získal Ochatrin úžasný výsledok: ožiarený kaktus narástol o 6 cm, hoci za normálnych podmienok rastlina pridala niekoľko milimetrov za rok. Netreba dodávať, že výskumník vtedy očakával ešte úžasnejšie výsledky. V skutočnosti však Ochatrin nedosiahol výsledok, ktorý očakával.

  Postupne začal kaktus vysychať. A po pár týždňoch experimentu sa rozpadol. Z rastliny nezostal ani prach. Akoby vôbec neexistoval. Mimochodom, počas experimentov mal zdravotné problémy aj personál laboratória, aj samotný Ochatrin. Preto bol „liečivý“ generátor zničený.

  Podľa Anatolija Ochatrina jeho experimenty ukázali, že psychika ovplyvňuje svojich pacientov pomocou vysokofrekvenčného žiarenia z mikroleptónov. Obyčajný človek môže preukázať podobné efekty poľa. Žiarenie mikroleptónov sa stáva vysokofrekvenčným, keď človek zažíva silný smútok alebo strach. V takýchto stresových situáciách sa fyzické pole človeka stáva silnejším. Ak je však pole človeka v neustálom vzrušenom stave, spôsobuje poruchy nervového systému a nerovnováhu orgánov. Takto psychicky ničia svoje zdravie a zdravie svojich pacientov, poznamenal Ochatrin.

  Laboratórium Anatolija Ochatrina vytvorilo senzor, ktorý niekoľko dní vopred varuje pred zemetrasením kdekoľvek na svete (deteguje mikroleptónové žiarenie, ktoré je plné posunov a stresových porúch v zemskej kôre).

  Bol vytvorený aj mobilný komplex, ktorý sa zmestí na palubu vrtuľníka. Po vhodnom torznom spracovaní fotografie oblasti nasnímanej zhora sú miesta ložísk nerastov (čokoľvek od zlata po ropu) zvýraznené s vysokou presnosťou. Metóda geologického prieskumu vyvinutá Ochatrinom umožňuje nielen určiť, kde leží ropa (plyn, uhlie, kremeň atď.), ale tiež získať informácie o ich chemickom zložení a tiež kvalitatívne zmeniť toto zloženie.

  Vedec Anatolij Ochtarin okrem iného riadil aj vývoj a implementáciu systémov jadrovej energie na priamu premenu energie (termoelektrina, tepelná emisia, elektrochémia, rádioizotopové zdroje atď.) v projektoch: „Romaška“, „Topaz“, „Jenisei“, „Buk“, „Lemon“ , „Orion“, „Beta-1“, „Beta-2“, „Beta-3“, „Beta-M“, „Beta-S“ v súčasnosti pôsobiace v rôznych autonómnych technických objektoch na kozmickej lodi „Cosmos-84“, „Cosmos-90“ (1965), rádioizotopové generátory „Orion-1 a „Orion-11K“ založené na polóniu-210, na zariadeniach „Lunochod -1“ (1970), „Lunochod-2“ (1973.)…

  biosferaklub.info

  .

  Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

  Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

   

   

  LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

  čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

  Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

  Vyhlásenie:

  Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

  UPOZORNENIE:

  Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

  Diskusia

  (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

   

  Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

  Ďakujeme

  %d