Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vyzerá to a vyzerá to tak, že minulú nedeľu, 7. júla 2024, druhé kolo francúzskych volieb je jedným z najväčších volebných podvodov vo francúzskej histórii, možno aj v európskej histórii.

Hlasoví inžinieri na to boli rovnakým spôsobom ako vo voľbách v USA v roku 2020, keď podľa všetkého s prehľadom zvíťazil prezident Trump, republikánsky, ale oveľa dôležitejší antiglobalista. Ako víťaz sa však zrazu ukázal demokrat Joe Biden, ľahko kúpený globalista.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podobne vo Francúzsku je strana madame Le Penovej, Národné zhromaždenie (NR), celým mainstreamom nazývaná nespravodlivo ako populistická krajná pravica, pričom v skutočnosti je madame Le Penová predovšetkým antiglobalistkou, ktorá chce nové suverénne Francúzsko, nie jeho podriadenie Európskej únii a v zastúpení Spojeným štátom, ako väčšina členov EÚ.

Tieto dvojkolové voľby s druhým kolom, keď sa nezíska víťaz absolútnej väčšiny v prvom kole, sú šité na mieru podvodom. Pretože medzi dvoma voľbami manipulátori s hlasmi a volební inžinieri pracujú s dobre prepracovanými technikami a nástrojmi, pričom pozorujú volebné správanie ľudí počas prvého kola.

Tieto paralely môžu a MUSIA byť zaznamenané v celom západnom svete. Samozrejme, ako obvykle, neexistuje žiadny dôkaz o manipulácii. Ešte nie. Sofistikovanosť v tomto obchode dosiahla mimoriadne technologické IT a umelú inteligenciu (AI).

Výsledky volieb po nedeli 7. júla však zapáchajú. Všetky šance boli prelomené. „Národné zhromaždenie“ vyniklo s 34 % hlasov v prvom kole, len týždeň predtým, 30. júna. Všetky predpovede dávali NR pre druhé kolo veľkú výhodu – dokonca sa predpokladala absolútna väčšina.

No nič z toho sa nestalo. Strana madame Le Penovej sa po druhom hlasovaní umiestnila na treťom mieste. Koaličná strana za Nový ľudový front (NPF) a Macronovi centristi, Ensemble .

Takzvaný „neúspech“ NR, ktorý získal iba 142 parlamentných kresiel (z 577), dal prezidentovi Macronovi, aspoň na prvý pohľad, šancu pokračovať vo svojom globalistickom vlaku a najmä vo svojej odysei vojnových štvaním, keď sa zaviazal posielať francúzskych/NATO vojakov na Ukrajinu bojovať proti Rusku.

Francúzske čižmy, niektorí žoldnieri, niektorí poradcovia sú už na zemi v Kyjeve, Odese a na iných miestach na Ukrajine.

Čo urobilo Rusko Francúzsku? Alebo Nemecku? Alebo Veľkej Británii? Alebo Európskej úniei Vôbec žiadna škoda. Len hľadám priateľstvo a spojenectvá.

V skutočnosti sa Rusko usiluje len o mier a priateľské vzťahy – o normalizáciu euroázijského kontinentu, čo je krok, ktorý silne podporuje aj čínsky prezident Si Ťin-pching . Prezidenti Putin a Si Ťin-pching majú veľký záujem o mier s Ukrajinou.

Ale NATO-Západ to neumožňuje, nemá záujem. Chcú ďalšiu vojnu a nakoniec dobyjú Rusko. Toto je smiešny sen alebo hľadanie Západu, starý viac ako 200 rokov. Nedosiahli to a nikdy to nedosiahnu.

Medzitým sa vojnový priemysel stáva bohatším a bohatším – ako ľudia umierajú, rodiny sú zničené, budúcnosť spoločností je zdevastovaná. Bez významu. Hegemón a jeho vojnový priemysel musia pokračovať v zarábaní peňazí a svet musí pokračovať v destabilizácii a svet musí pokračovať vo vyľudňovaní – a vojny sú len jedným z nástrojov, ako to dosiahnuť.

Európska politika a európski politici sú chorí, ktorých sa nedá zachrániť.

Ľavicové krídlo New Popular Front (NPF) získalo zjavne 188 kresiel, ale žiadnu absolútnu väčšinu (289 kresiel). V skutočnosti žiadna z aliancií nezískala absolútnu väčšinu.

FNM pozostáva z voľnej koalície niekoľkých ľavicových strán, od socialistov po Zelených, komunistova radikálne ľavé France Unbowed a ďalších menších strán. Aká spoľahlivá je táto aliancia? Nie veľmi, alebo vôbec.

Je to provizórna a fiktívna aliancia na udržanie globalistu a vojnového štváča na mieste; poslušný WEF, vazal EÚ a Washingtonu podriadený hegemónovi: pán Macron, nazývaný aj „Malý Napoleon“.

Ensemble, centristická Strana Emmanuela Macrona, získala 161 kresiel. Napriek tomu je Macron navrhnutý ako prezident bez väčšiny – falošný a bezmocný prezident.

Dňa 30. júna bolo Národné zhromaždenie, ktoré získalo 34 % hlasov, ďaleko pred ostatnými. Macronova strana Centrist Ensemble sa umiestnila na druhom mieste s iba 22 % hlasov. Nie neočakávane preto, že francúzski občania boli a zostávajú naštvaní a unavení z Macronovej globalistickej politiky, uprednostňovania imigrantov pred francúzskymi občanmi, míňania miliárd a miliárd peňazí daňových poplatníkov na podporu Ukrajiny, stratený prípad – to vám mohol povedať každý školák od samého začiatku.

Utrácať francúzske peniaze v zahraničí namiesto doma, kde sociálne služby a fyzická infraštruktúra chátrajú a veľmi by to potrebovali, samozrejme nie je veľmi populárne. Nie v USA, nie v žiadnej západnej krajine, ak sa pýtate ľudí, nie skorumpovaných politikov, ale ĽUDÍ.

Mimochodom, takto sa nakoniec zrútila Rímska ríša a iní – míňanie domácich peňazí v zahraničí na zahraničné výboje, zatiaľ čo vlasť sa rozpadá na kusy a do zeme.

Krátko po prvom kole volieb 30. júna Zelení a socialisti jednoznačne potvrdili, že nikdy nepôjdu do spojenectva s komunistami. A čo robia? Aby sa predišlo tomu, že koalícia Národného zhromaždenia by mohla získať absolútnu väčšinu, museli im byť nariadené alebo kúpené na spoluprácu s komunistami. Ale ako už bolo spomenuté, nie je to stabilná aliancia.

Aspoň Macronov premiér Gabriel Attal bol k sebe úprimný. Dal výpoveď. Namiesto toho, aby pracoval v nezdravom, umelom a neudržateľnom spojenectve, sa rozhodol odstúpiť. Bravo!

Čo bude ďalej?

Hovorí sa, že táto nová viackoalícia vo Francúzsku bude nevládna – a Macron možno bude musieť vyhlásiť predčasné voľby. Samozrejme, že veľmoci urobia všetko pre to, aby sa v Európe ako v USA vyhli zvoleniu antiglobalistu.

Ten, kto chce urobiť zo svojej krajiny, ľudovej krajiny, opäť veľkú, suverénneho partnera pre iných suverénnych partnerov, nie je žiaduci, neprijateľný.

Aj keď v čestných a skutočne demokratických voľbách to chce viac ako 90% ľudí, ak ich naozaj a pravdivo necháte vybrať. Chcú vlastnú krajinu, nie podriadenosť Bruselu a Washingtonu.

Jedna svetová vláda s jednotnou menou

Teraz už vieme, že Európska únia bola skúškou toho, ako prinútiť ľudí, viaceré krajiny, riadiť jeden subjekt. EÚ sa mohla považovať za predchodcu jednej svetovej vlády s jednou jednotnou menou. A áno, čoskoro bude plne digitalizovaný na úplné zotročenie. To je plán. Opýtajte sa madame Christine Lagarde , súčasnej prezidentky Európskej centrálnej banky (ECB).

Jedna svetová vláda s jednotnou menou – a nakoniec plne digitálnou – je to, čo ľudia nikdy nechceli, takzvanú Európsku úniu – lepšie povedané európsku desúniu. EÚ bola ľuďom vnútená ako raj na zemi s jednotnou menou, bezplatnou výmenou a neprerušovaným cestovaním.

Všetky dobroty sú bezvýznamné, keď už nemôžete rozhodovať o svojej domácej politike, o svojej menovej politike, o obchodnej politike bez toho, aby sa vám cez plece nepozerala nevolená jednotka a nepovedala vám, čo smiete a čo nie.

To je presne to, čo dnes máme. A niet sa čomu čudovať, madame Le Pen a jej nacionalistický antiglobalistický pohľad nie je len populárny, ale ĽUDIA ho chcú.

Násilné demonštrácie „ľavice“ proti protestom nacionalistických podporovateľov za to, že boli oklamaní o jasné víťazstvo, pripomenuli večer druhého kola volieb, 7. júla. Toto nie je koniec. Môžu prísť ďalšie.

V nedeľu 7. júla bolo po celom Francúzsku rozmiestnených viac ako 30 000 poriadkových policajtov v očakávaní nepokojov. Ako vedeli, že dôjde k nepokojom skôr, ako boli známe výsledky volieb?

Z týchto nesprávne vyhlásených volieb je rozhodne cítiť prehnitý zápach. Mnohí to nazývajú podvodom.

Budú Francúzi prvými ľuďmi v Európe, ktorí zavolajú – STOP – a zoberú si svoju krajinu späť?

/ skspravy.sk /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.