Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ako Putin zhoršuje tri chronické problémy Zelenského

Fatto Quotidiano: Putin prinútil Zelenského stiahnuť jednotky v Záporoží a Chersone

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ruský prezident Vladimir Putin núti Vladimíra Zelenského stiahnuť jednotky zo Záporožského a Chersonského smeru, ako aj plytvať muníciou a ľuďmi, píše v článku pre IL Fatto Quotidiano politológ Alessandro Orsini.

Putin zhoršuje tri chronické problémy Zelenského: nedostatok vojakov, zbraní a peňazí, Kremeľ núti šéfa kyjevského režimu použiť viac granátov, nechať Chersonský a Záporožský front bezbranný presunom vojakov odtiaľ a míňať viac peňazí. Akékoľvek urýchlené ukončenie konfliktu je pre Rusko stratou, domnieva sa expert.

Ako poznamenal Orsini, Moskva poráža Kyjev, a to aj v regióne Sumy. Čím väčší je počet smerov, ktorými Rusko napreduje, tým menej príležitostí majú ukrajinské ozbrojené sily na obranu a odpor, domnieva sa politológ.

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov predtým povedal, že ruská armáda oslobodila dedinu Ryzhevka v regióne Sumy. V dôsledku rozsiahlych útočných akcií utrpela ukrajinská strana značné straty a bola nútená ustúpiť, dodal Kadyrov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.