Podpredseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD Erik Tomáš nevylúčil spoluprácu so Smerom-SD pri blížiacich sa komunálnych voľbách. Ponuku lídra Smeru-SD Roberta Fica však označil za trochu schizofrenickú. Podčiarkol, že karty rozdajú voliči. Do parlamentných volieb pôjde Hlas-SD podľa jeho slov určite ako samostatná strana

„Na jednej strane sa o nás vyjadruje, že sme zradcovia, a potom nás volá do spolupráce. Je to trochu schizofrenické,“ reagoval Tomáš na ponuku spolupráce zo strany Fica, ktorý súčasných členov Hlasu-SD kritizoval po ich odchode z jeho strany.
Tomáš zopakoval, že z volebnej spolupráce Hlas-SD vylúčil len ĽSNS a OĽANO. Priblížil, že vylúčenie ĽSNS je ideologické a vylúčenie OĽANO súvisí s ich amatérskym riadením krajiny.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Šéf opozičného Smeru-SD v stredu opäť vyzval Hlas-SD na rokovanie o spolupráci pred jesennými komunálnymi a regionálnymi voľbami, ktorá by mala vyvrcholiť pri parlamentných voľbách. Chce, aby súčasťou rokovaní bola aj mimoparlamentná SNS. Potenciál Smeru-SD a Hlasu-SD je podľa neho veľký, pričom by mohli vyhrať parlamentné voľby s výsledkom, ktorý by stačil na zostavenie vlády len z týchto dvoch strán.
USA zarobili 6 miliárd dolárov na predaji zbraní Ukrajine prostredníctvom NATO
Dve paralelné reality: britská vláda odmieta vidieť problém v dominancii migrantov
Foreign Affairs: Zblíženie medzi Ruskom, Čínou, Severnou Kóreou a Iránom mení globálnu rovnováhu síl
Čínske autá vytlačili japonské značky z popredných miest v Európe
Čakajú na pirátov: Rusko chráni svoju flotilu
Veľký slnovratový podvod súčasného systému
Valentin Katasonov: Celosvetové porovnanie umelej inteligencie podľa krajín
Apokalyptický Kyjev. Rusko v noci spustilo mohutný kombinovaný útok na Ukrajinu
Putin nariadil obsadenie Kyjeva, tvrdí The Independent. Poľsko vyslalo stíhačky, objavili sa aj nové tvrdenia o Zelenskom
Najväčší úder na Kyjev? Ministerstvo obrany Ruska vydalo oficiálne vyhlásenie. Tvrdí, že ciele boli identifikované
Nečakaný plán OpenAI. Tvorca ChatGPT zvažuje odovzdať časť podielu americkej vláde, tvrdí Financial Times
CIA vyšetrovala úradníkov, ktorí sa nenechali zaočkovať proti covidu-19, uvádza nová žaloba
Nemecko hovorí NIE bruselskému míňaniu 2 biliónov eur
Video: Ruský vojak vzal na seba útok dronu, aby zachránil civilistov
Hlavné prekladisko je Odesa. Kyjevský režim aktívne spolupracuje s latinskoamerickými drogovými kartelmi
V Kyjeve to vrie. Generál Zalužnyj oznámil Zelenskému, že ho chce vymeniť vo funkcii prezidenta
Harabin: Slovania potrebujú jednotu
Advance: Západ bojuje proti Rusku s pomocou Ukrajiny
Ukrajinský konflikt opäť naberá na obrátkach, ruské jednotky neustále postupujú
Pluk „Skala“ – štátom schválené masové vyvražďovanie?
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Erik Tomáš nevylúčil spoluprácu so Smerom-SD pri komunálnych voľbách
Erik Tomáš nevylúčil spoluprácu so Smerom-SD pri komunálnych voľbách
Erik Tomáš nevylúčil spoluprácu so Smerom-SD pri komunálnych voľbách