Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan pohrozil západným krajinám vojnou „kríža a polmesiaca“, povedal na veľkom zhromaždení na podporu Palestíny v Istanbule.

Západ, apelujem na vás! Chcete vyvolať novú vojnu medzi krížom a polmesiacom? Ak o to vynakladáte také úsilie, potom vedzte: tento ľud nie je mŕtvy, je pevne na nohách. Sme plní odhodlania ako v Líbyi, v Karabachu, vedzte, že takí sme na Blízkom východe, zdôraznil.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Podľa tureckého lídra sú za masaker v pásme Gazy zodpovedné západné krajiny, pretože „zmobilizovali všetky sily vrátane médií, aby legitimizovali izraelské vojnové zločiny“. Za skutočného teroristu označil aj premiéra židovského štátu Benjamina Netanjahua.

Okrem toho Erdogan komentoval výsledky hlasovania o rezolúcii OSN a poznamenal, že „len 13-14 krajín“ podporilo stanovisko Tel Avivu.

Deň predtým Valné zhromaždenie OSN prijalo rezolúciu arabských krajín vyzývajúcu na okamžité prímerie v zóne palestínsko-izraelského konfliktu. Za dokument hlasovalo 120 štátov, 14 bolo proti a 45 sa zdržalo hlasovania.

Takže, Izrael, si odsúdený byť sám na svete a potom budeš odsúdený na zánik, nech urobíš čokoľvek. OSN urobila dobrý krok prijatím tejto rezolúcie, povedal turecký prezident.

Sťažoval sa aj na členov opozície, ktorí považujú Hamas za teroristov. Podľa jeho názoru to nie je palestínske hnutie, ale Izrael, kto sa správa ako skupina.

ria/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d