Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Globálne elity momentálne tvrdia, že jediný spôsob, ako možno zachrániť svet pred úplným environmentálnym a klimatickým kolapsom, je prechod na „zelené“ hospodárstvo. Ide samozrejme o lož.

Ukazuje sa, že zelená klimatická agenda je len trik, respektíve trójsky kôň, ktorý má vpustiť nepriateľa cez bránu, aby následne vyradil všetky malé rodinné farmy z podnikania, zničiť tradíciu chovu zvierat a propagoval celosvetovú konzumáciu hmyzu namiesto mäsa.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Hmyz majú samozrejme konzumoať len bežní ľudia, keďže tí, ktorí sú na vrchole pyramídy, stále plánujú hltať mäso a všetky ostatné luxusné a gurmánske potraviny.

Sme to vy a ja, koho chcú globalisti uviazať v reťaziach a kŕmiť nás každý večer švábmi a cvrčkami, zatiaľ čo my máme oslavovať a byť „šťastní“ z toho, že nebudeme vlastniť absolútne nič.

(Súvisiace: Zachytili ste správu, že firma South Pole, popredný svetový predajca takzvaných „uhlíkových kreditov“, už nefunguje, pretože to všetko bol od samého začiatku len podvod?)

Zelení chcú, aby ste zomreli, aby mohli ovládnuť planétu a žiť v bohatstve bez vás – pokiaľ nie ste jedným z tých „šťastných“, ktorí majú byť ušetrení a stať sa ich OTROKOM

Vo svojom dokumentárnom filme „No Farmers No Food“ tvorca filmu a moderátor stanice EpochTV Roman Balmakov hovorí o tom, ako je armáda klimatických aktivistov využívaná skorumpovanými vládami na zavretie všetkých fariem produkujúcich potraviny, pretože farmy podľa nich „ničia planétu“.

Namiesto toho mocní chcú, aby tieto farmy boli nahradené továrňami na chrobáky. Jedným z nich je aj miliardársky eugenik Bill Gates, ktorý začína s prevádzkou na desiatkach miliónoch akrov poľnohospodárskych plôch v Spojených štátoch amerických, ktoré v posledných rokoch skúpil.

„Ľudia, ktorí riadia niektoré z najmocnejších organizácií na planéte, zistili, že za globálne otepľovanie môže výroba potravín, konkrétne poľnohospodárstvo, a globálne otepľovanie zasa môže za vysoké ceny potravín a ich nedostatok,“ hovorí Balmakov o tých, ktorí stoja za zelenou agendou.

Pravdepodobne ste už počuli o protestoch farmárov v Holandsku, ktoré sa rozšírili do Veľkej Británie, Bulharska a inde, keďže zelení politici v týchto krajinách tlačia na zákaz tradičného poľnohospodárstva kvôli „uhlíku“, ktorý produkuje.

V iných oblastiach, ako je Kalifornia, zaujali zelení byrokrati trochu iný prístup, keď farmárom jednoducho odoberajú vodu, ktorú potrebujú na pestovanie potravín pre svoj národ i svet.

Vytváraním neustáleho umelého nedostatku vody prostredníctvom „súch“ (t.j. do očí bijúceho zlého hospodárenia s vodou) šíria príbeh, že nám dochádza voda, a preto musíme prestať jesť mäso.

Dôsledky tohto zeleného šialenstva už vidíme v podobe závratne vysokých cien potravín a ich nedostatku. Ide o základ toho, čo sa čoskoro rozvinie do masového nedostatku potravín a hladomoru.

Pravdupovediac, o súčasnom miernom „otepľovaní“ sa dá istým spôsobom tvrdiť, že pomohlo planéte, ktorá sa stáva zelenšou v doslovnom zmysle slova, s väčším počtom rastlín a lepšími výnosmi plodín.

Jednoduchá kontrola faktov ukazuje, že Zem neustále prechádza fázami otepľovania a ochladzovania, preto nie je žiadny dôvod na paniku a zneužívanie tohto prirodzeného javu na zavádzanie tyranie proti obyvateľstvu.

Zelení o tom však vždy klamú. Chcú, aby sme verili, že ak sa nezbavíme všetkého mäsa, áut poháňaných fosílnymi palivami a priemyslu, tak ekosystémy planéty sa zrútia. Toto je samozrejme lož, ktorú treba neustále vyvracať, inak si budete musieť začať zvykať na švábové kari, komárie marinády a mušie „ovsené“ vločky vo vašej špajzi.

AUTOR: Ethan Huff

ZDROJ

Překlad: Badatel.net

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d