Dr. Igor Bukovský prostredníctvom sociálnych sietí reaguje na najnovší rozhovor infektológa z bratislavských Kramárov Petra Sabaku. Infektológ uviedol, že nás čaká silná chrípková sezóna, voči ktorej nemáme vďaka dvom rokom izolácie vybudovanú dostatočnú imunitu. Bukovský upozorňuje, že sa mal v rozhovore najskôr ospravedlniť

„Rúška, respirátory, dezinfekcia rúk a povrchov, ale predovšetkým izolácia a málo sociálnych kontaktov, spôsobili, že sa počas pandemických rokov na našom území chrípka prakticky nešírila. To bude mať ale veľký vplyv na nadchádzajúcu chrípkovú sezónu, ktorá bude zrejme výnimočne silná,” povedal Sabaka v rozhovore pre TA3.
„To, že sme sa izolovali a nosili rúška a respirátory, sa odrazilo na tom, že sa nám dlhšie ako dva roky neobnovovala imunita nie len proti chrípke, ale aj proti nádche vyvolanej rinovírusmi a inými koronavírusmi alebo proti bronchitíde a laryngitíde. Tieto choroby sa šírili len veľmi málo, ale neprestali na našom území existovať. Po uvoľnení opatrení sa začali opäť prudko šíriť čo im uľahčuje fakt, že počas pandemických rokov na nich náš imunitný systém akoby „zabudol“,“ pokračoval Sabaka.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Podľa doktora Bukovského, docent Sabaka zabudol svoje vysvetľovanie začať takto: „Odpustite nám…“. Bukovský v statuse píše o tom, ako väčšina ľudí už dávno prestala užívať vitamín D a iné prostriedky na podporu imunity, pretože psychický teror pominul a tak nadobudli falošný pocit istoty, za ktorý sú zodpovední práve tí, ktorí šírili hystériu a psychický teror kvôli jedinému ochoreniu.
Väčšina ľudí podľa Bukovského už dávno prestala považovať aj základnú hygienu za potrebnú a aj to je veľmi pravdepodobne následok extrémne terorizujúceho politického, aktivistického a mediálneho vykrikovania počas kovidovej hystérie. umelo a zbytočne vyvolané poškodenie psychického aj fyzického zdravia a narušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ako ďalej tvrdí, hlavne bezprecedentné ničenie slovenskej aj celosvetovej ekonomiky bude mať ešte oveľa závažnejšie následky než len prudký nárast nádchy, chrípky, streptokokových infekcií a iných ochorení dýchacích ciest.
„Docent Sabaka a všetci ostatní, ktorí umlčiavali a umlčali odbornú aj spoločenskú diskusiu, aby presadili iba svoje názory a predstavy, sú spoluzodpovední za to, čo sa teraz deje. Rád by som veril, že väčšina ľudí nezabudla, že pred následkami nezmyselného lockdownu, nosenia rúšok a respirátorov, tzv. očkovania a iných spoločenských katastrof som ja a niektorí iní lekári aj nelekári varovali už pred viac ako dvomi rokmi teraz zrazu tí, ktorí sú zodpovední za celospoločenské katastrofy v dôsledku obludných nezmyslov, hovoria to isté a budú sa tváriť ako zvestovači pravdy?” Kritizuje Bukovský.
„Rúška, respirátory, dezinfekcia rúk a povrchov, ale predovšetkým izolácia a málo sociálnych kontaktov, spôsobili, že sa počas pandemických rokov na našom území chrípka prakticky nešírila. To bude mať ale veľký vplyv na nadchádzajúcu chrípkovú sezónu, ktorá bude zrejme výnimočne silná,” povedal Sabaka v rozhovore pre TA3.
„To, že sme sa izolovali a nosili rúška a respirátory, sa odrazilo na tom, že sa nám dlhšie ako dva roky neobnovovala imunita nie len proti chrípke, ale aj proti nádche vyvolanej rinovírusmi a inými koronavírusmi alebo proti bronchitíde a laryngitíde. Tieto choroby sa šírili len veľmi málo, ale neprestali na našom území existovať. Po uvoľnení opatrení sa začali opäť prudko šíriť čo im uľahčuje fakt, že počas pandemických rokov na nich náš imunitný systém akoby „zabudol“,“ pokračoval Sabaka.
Podľa doktora Bukovského, docent Sabaka zabudol svoje vysvetľovanie začať takto: „Odpustite nám…“. Bukovský v statuse píše o tom, ako väčšina ľudí už dávno prestala užívať vitamín D a iné prostriedky na podporu imunity, pretože psychický teror pominul a tak nadobudli falošný pocit istoty, za ktorý sú zodpovední práve tí, ktorí šírili hystériu a psychický teror kvôli jedinému ochoreniu.
Väčšina ľudí podľa Bukovského už dávno prestala považovať aj základnú hygienu za potrebnú a aj to je veľmi pravdepodobne následok extrémne terorizujúceho politického, aktivistického a mediálneho vykrikovania počas kovidovej hystérie. umelo a zbytočne vyvolané poškodenie psychického aj fyzického zdravia a narušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ako ďalej tvrdí, hlavne bezprecedentné ničenie slovenskej aj celosvetovej ekonomiky bude mať ešte oveľa závažnejšie následky než len prudký nárast nádchy, chrípky, streptokokových infekcií a iných ochorení dýchacích ciest.
„Docent Sabaka a všetci ostatní, ktorí umlčiavali a umlčali odbornú aj spoločenskú diskusiu, aby presadili iba svoje názory a predstavy, sú spoluzodpovední za to, čo sa teraz deje. Rád by som veril, že väčšina ľudí nezabudla, že pred následkami nezmyselného lockdownu, nosenia rúšok a respirátorov, tzv. očkovania a iných spoločenských katastrof som ja a niektorí iní lekári aj nelekári varovali už pred viac ako dvomi rokmi teraz zrazu tí, ktorí sú zodpovední za celospoločenské katastrofy v dôsledku obludných nezmyslov, hovoria to isté a budú sa tváriť ako zvestovači pravdy?” Kritizuje Bukovský.
„Rúška, respirátory, dezinfekcia rúk a povrchov, ale predovšetkým izolácia a málo sociálnych kontaktov, spôsobili, že sa počas pandemických rokov na našom území chrípka prakticky nešírila. To bude mať ale veľký vplyv na nadchádzajúcu chrípkovú sezónu, ktorá bude zrejme výnimočne silná,” povedal Sabaka v rozhovore pre TA3.
„To, že sme sa izolovali a nosili rúška a respirátory, sa odrazilo na tom, že sa nám dlhšie ako dva roky neobnovovala imunita nie len proti chrípke, ale aj proti nádche vyvolanej rinovírusmi a inými koronavírusmi alebo proti bronchitíde a laryngitíde. Tieto choroby sa šírili len veľmi málo, ale neprestali na našom území existovať. Po uvoľnení opatrení sa začali opäť prudko šíriť čo im uľahčuje fakt, že počas pandemických rokov na nich náš imunitný systém akoby „zabudol“,“ pokračoval Sabaka.
Podľa doktora Bukovského, docent Sabaka zabudol svoje vysvetľovanie začať takto: „Odpustite nám…“. Bukovský v statuse píše o tom, ako väčšina ľudí už dávno prestala užívať vitamín D a iné prostriedky na podporu imunity, pretože psychický teror pominul a tak nadobudli falošný pocit istoty, za ktorý sú zodpovední práve tí, ktorí šírili hystériu a psychický teror kvôli jedinému ochoreniu.
Väčšina ľudí podľa Bukovského už dávno prestala považovať aj základnú hygienu za potrebnú a aj to je veľmi pravdepodobne následok extrémne terorizujúceho politického, aktivistického a mediálneho vykrikovania počas kovidovej hystérie. umelo a zbytočne vyvolané poškodenie psychického aj fyzického zdravia a narušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ako ďalej tvrdí, hlavne bezprecedentné ničenie slovenskej aj celosvetovej ekonomiky bude mať ešte oveľa závažnejšie následky než len prudký nárast nádchy, chrípky, streptokokových infekcií a iných ochorení dýchacích ciest.
„Docent Sabaka a všetci ostatní, ktorí umlčiavali a umlčali odbornú aj spoločenskú diskusiu, aby presadili iba svoje názory a predstavy, sú spoluzodpovední za to, čo sa teraz deje. Rád by som veril, že väčšina ľudí nezabudla, že pred následkami nezmyselného lockdownu, nosenia rúšok a respirátorov, tzv. očkovania a iných spoločenských katastrof som ja a niektorí iní lekári aj nelekári varovali už pred viac ako dvomi rokmi teraz zrazu tí, ktorí sú zodpovední za celospoločenské katastrofy v dôsledku obludných nezmyslov, hovoria to isté a budú sa tváriť ako zvestovači pravdy?” Kritizuje Bukovský.
„Rúška, respirátory, dezinfekcia rúk a povrchov, ale predovšetkým izolácia a málo sociálnych kontaktov, spôsobili, že sa počas pandemických rokov na našom území chrípka prakticky nešírila. To bude mať ale veľký vplyv na nadchádzajúcu chrípkovú sezónu, ktorá bude zrejme výnimočne silná,” povedal Sabaka v rozhovore pre TA3.
„To, že sme sa izolovali a nosili rúška a respirátory, sa odrazilo na tom, že sa nám dlhšie ako dva roky neobnovovala imunita nie len proti chrípke, ale aj proti nádche vyvolanej rinovírusmi a inými koronavírusmi alebo proti bronchitíde a laryngitíde. Tieto choroby sa šírili len veľmi málo, ale neprestali na našom území existovať. Po uvoľnení opatrení sa začali opäť prudko šíriť čo im uľahčuje fakt, že počas pandemických rokov na nich náš imunitný systém akoby „zabudol“,“ pokračoval Sabaka.
Podľa doktora Bukovského, docent Sabaka zabudol svoje vysvetľovanie začať takto: „Odpustite nám…“. Bukovský v statuse píše o tom, ako väčšina ľudí už dávno prestala užívať vitamín D a iné prostriedky na podporu imunity, pretože psychický teror pominul a tak nadobudli falošný pocit istoty, za ktorý sú zodpovední práve tí, ktorí šírili hystériu a psychický teror kvôli jedinému ochoreniu.
Väčšina ľudí podľa Bukovského už dávno prestala považovať aj základnú hygienu za potrebnú a aj to je veľmi pravdepodobne následok extrémne terorizujúceho politického, aktivistického a mediálneho vykrikovania počas kovidovej hystérie. umelo a zbytočne vyvolané poškodenie psychického aj fyzického zdravia a narušenie poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ako ďalej tvrdí, hlavne bezprecedentné ničenie slovenskej aj celosvetovej ekonomiky bude mať ešte oveľa závažnejšie následky než len prudký nárast nádchy, chrípky, streptokokových infekcií a iných ochorení dýchacích ciest.
„Docent Sabaka a všetci ostatní, ktorí umlčiavali a umlčali odbornú aj spoločenskú diskusiu, aby presadili iba svoje názory a predstavy, sú spoluzodpovední za to, čo sa teraz deje. Rád by som veril, že väčšina ľudí nezabudla, že pred následkami nezmyselného lockdownu, nosenia rúšok a respirátorov, tzv. očkovania a iných spoločenských katastrof som ja a niektorí iní lekári aj nelekári varovali už pred viac ako dvomi rokmi teraz zrazu tí, ktorí sú zodpovední za celospoločenské katastrofy v dôsledku obludných nezmyslov, hovoria to isté a budú sa tváriť ako zvestovači pravdy?” Kritizuje Bukovský.
hlavnespravy.sk
V Indii vyhlásili, že BRICS sa stáva silnejším
Vo vzťahoch medzi Čínou a Indiou došlo k významnému posunu
Arktída sa stáva čoraz dôležitejším priestorom konfrontácie
Straty Ukrajincov rastú už piaty týždeň: Rusko sa pripravuje na zlom na fronte
Americký biznis stavia na „vymývanie mozgov“ pomocou umelej inteligencie
„Odkaz pre Rusko znie: Ukrajina zostáva silná,“ uviedol nemecký kancelár Friedrich Merz po stretnutí s lídrami Francúzska, Británie, Talianska a Poľska v Berlíne
VIDEO: „Globálny bezpečnostný systém sa rozpadá. Jadrové zbrane sú jedinou ochranou proti celosvetovej vojne,“ vyhlásil Dmitrij Peskov
Každý nákup potravín je rozhodnutím o budúcnosti slovenského potravinárstva ale aj poľnohospodárstva
Ústavný súd nariadil vláde, aby vzala Pavla na summit NATO! Exprezidenti iba krútia hlavou
Noc ohňa: Čas premeny, očisty a nových začiatkov
Varšava podkopáva jednotu! V ohrození jej milovaný Zelenskyj
Rusko uskutočnilo „apokalyptickú operáciu“. Lavrovove slová vyvolali zimomriavky. Vstupuje Poľsko do vojny s Ukrajinou?
Šimkovičová odkazuje Pavlíkovej: Kultúra nie sú len herci!
VIDEO: „Západ už neskrýva svoje prípravy na vojnu s Ruskom.
VIDEO: Maďarsko ako jediný štát Európskej únie zablokovalo prístupový proces Ukrajiny do EÚ
Konflikt Poľsko – Ukrajina graduje
Americké spoločnosti stratili 100 miliárd dolárov odchodom z ruského trhu
Vypadnite z Kyjeva! Po Lavrovovej výzve Zelenského manželka urýchlene opúšťa Ukrajinu. Čo zatiaľ vieme
Nočný ukrajinský útok na Krym. Sevastopoľ je bez prúdu. Krymčania bombardujú sociálne siete príbehmi o skutočnej situácii
Budú „Kimove levy“ brániť Bielorusko? Líder KĽDR predniesol zdrvujúci prejav o ukrajinskom neonacizme
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Dr. Igor Bukovský: „Pandemická amnestia alebo pandemická amnézia?“
Dr. Igor Bukovský: „Pandemická amnestia alebo pandemická amnézia?“
Dr. Igor Bukovský: „Pandemická amnestia alebo pandemická amnézia?“