Slovanské Noviny

5. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

Dr. E. Michael Jones vydal tento týždeň v týždenníku False Flag znepokojujúce varovanie :

Plukovník (Douglas) MacGregor včera na nejakej platforme povedal, že neexistujú žiadne dôkazy o tom, že by Rusi plánovali použiť jadrové zbrane .

Nepotrebujú to. V súčasnosti majú ohromnú vojenskú prevahu, keď sa pripravujú na jesennú ofenzívu. Zdá sa mi teda, že to, o čom tu v skutočnosti hovoríme, je, že Amerika odpálila jadrovú bombu a pripísala ju Rusku. Ak ste si nevšimli, urobili to už s potrubím, tak prečo by to neurobili s jadrovou zbraňou?

Jonesovo varovanie prichádza uprostred signálov, že vedenie USA aktívne zvažuje jadrovú vojnu. Joe Biden nedávno oznámil, že svet je na pokraji jadrovej apokalypsy . Zdá sa, že jeho vláda sa pripravuje na túto možnosť :

V stredu americké ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS) oznámilo, že vynaloží 290 miliónov dolárov na zabezpečenie nezverejneného množstva lieku Nplate na liečbu krvných porúch od spoločnosti Amgen, ktorý bol schválený na liečbu poranení krvných buniek spôsobených akútnym radiačným syndrómom (ARS). u detí aj dospelých.

Únia zainteresovaných vedcov súhlasí s tým , že nukefest, ktorý ukončí civilizáciu, je bližšie ako kedykoľvek predtým. Ich hodiny súdneho dňa sú momentálne nastavené na „doom’s doorstep“ – 100 sekúnd od polnoci. To je najhoršie „nastavenie skazy“ od inaugurácie hodín súdneho dňa v roku 1947.

Biden a mainstreamové médiá preventívne obviňujú Putina. Hovoria, že Rusko prehráva, je čoraz zúfalejšie a pravdepodobne sa uchýli k jadrovému útoku.

Ale vojensky skúsení analytici ako plukovník Douglas MacGregor a Larry Johnson sa líšia. Poukazujú na to, že vychvaľované ukrajinské zálohy sú pomerne zanedbateľné. Ako píše Johnson:

Valiť sa cez široké otvorené pláne predstavuje dobrý moment, ale toto územie nie je ubrániteľné, keď sa Rusko rozhodne pre protiútok…Rusko láka Ukrajinu, aby obsadila územie a potom čelí úlohe pokúsiť sa dobyť mesto, ktoré má Rusko, ako je Cherson…Ukrajina bude musieť vykonať čelný útok na mesto Cherson a na tento účel bude musieť zhromaždiť jednotky a vybavenie, ktoré budú ľahkým cieľom pre ruské delostrelectvo, rakety a bomby.

Ak by Rusko skutočne prehrávalo, neboli by sankcie opovrhujúce národy, ktoré predstavujú 85 % populácie Zeme? Rýchlo kapitulovať pred USA, prerušiť obchod s Ruskom a prosiť strýka Sama o odpustenie? A nepriklonili by sa Saudi a zvyšok OPEC+ skôr na stranu Bidena ako Putina? Ale to sa nedeje.

Naopak, zdá sa, že väčšina svetových lídrov vsádza na Rusov, nie na Američanov. Poznajú skutočné vojenské skóre. Vedia, že predvojnová ukrajinská armáda je väčšinou zničená, že Ukrajina utrpela ukrutné straty a že šialené úteky na nobránené prázdne pláne sú zúfalým PR trikom, nie skutočnou hrozbou pre úspech ruského SMO.

Rusi sa momentálne zhromažďujú na svoju zimnú ofenzívu, a keď to príde, Ukrajina stratí všetko, čo získala, a potom aj niečo, čím sa pripraví pôda pre rozhodné riešenie konfliktu.

Takže sú to Ukrajinci a ich americkí zástancovia neoconov – nie Rusi –, ktorí sú zúfalí. Aké je to zúfalé? No, Zelensky chce, aby USA preventívne nukleovali Rusko, to je také zúfalé.

Ale Američania vedia, že je to nemožné. Nemôžete len preventívne odpáliť jadrovú elektráreň na svete bez toho, aby ste sa pri tom zničili.

Existujú náznaky, že americkí predstavitelia sú naštvaní ukrajinskými voľnými kanónmi ako „najskôr nukleujte ich a pýtajte sa neskôr“.

The New York Times nedávno zverejnili sotva koherentný článok s titulkom „ USA veria, že Ukrajinci stáli za atentátom na Darju Duginovú “, ktorý sa zdal byť nejakým druhom posolstva CIA Rusom, alebo Ukrajincom, alebo americkým vazalom, alebo akoukoľvek ich kombináciou, pričom trval na tom, že „My Američania sme naozaj, ale naozaj naštvaní na ukrajinské horúce hlavy, ktoré zabili Darju Duginovú, a obávame sa, že Ukrajinci robia ešte bezohľadnejšie hlúposti.“

Vláda USA je poslednou entitou na Zemi, ktorá by mala ostatným ľuďom hovoriť, aby nerobili bezohľadné hlúposti. Ale tentoraz by mohli mať pravdu.

Jedna mimoriadne bezohľadne hlúpa vec, ktorú by ukrajinské horúce hlavy mohli urobiť, je spustiť jadrovú falošnú vlajku, ktorá má byť obviňovaná z Ruska. Možno existuje frakcia CIA, ktorej sa tento nápad nepáči, a článok v New York Times je akýmsi preventívnym úderom proti nej.

V každom prípade, ak sa nad Ukrajinou alebo jej okolím objaví jeden alebo viac rádioaktívnych hríbov, bez ohľadu na to, či to urobili ukrajinské horúce hlavy alebo špeciálni agenti USA alebo ich poľskí bábovia alebo Blackwater alebo tí istí chlapi, ktorí vyhodili do vzduchu Nordstream alebo tím, ktorý zavraždená Darya Dugina alebo klamári, ktorí si vymysleli Ducha Kyjeva a zbabraných mučeníkov z Hadieho ostrova, na tom naozaj nezáleží, pretože všetci vieme, že hysterické neokonzervatívne médiá budú z jeho krvi jednotne obviňovať Putina; Zelenskyj bude požadovať okamžitý Armagedon; a všeobecne sa rozpúta celé peklo, obrazne a možno aj doslova.

Ak ľudia uveria propagande, budeme čeliť scenáru tretej svetovej vojny.

Preto je dôležité zdieľať tento článok a šíriť správu o tom, že ak a keď vybuchne nukleárna zbraň, bude to americko-ukrajinská strana, nie ruská strana.

Kevin Barretta

Pôvodným zdrojom tohto článku je Kevin’s Newsletter/SKsprávy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: