Slovanské Noviny

27. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Francúzsky prezident Emmanuel Macron zrušil svoju cestu na Ukrajinu, ktorá bola naplánovaná na 13. a 14. februára. Informuje francúzsky portál „Challenges“.

Podľa plánu mal navštíviť Odesu, ktorú čiastočne postavili Francúzi. Okrem toho mal na programe významnú ekonomickú oblasť: oznámenie o pridelení 200 miliónov eur na civilné projekty na obnovu Ukrajiny s využitím francúzskeho biznisu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Elyzejský palác poznamenáva, že dátum cesty bol len predbežný a z bezpečnostných dôvodov bol odložený, keďže na premyslenie trasy francúzskeho prezidenta je potrebný dlhší čas. Macron sa navyše údajne rozhodol zvýšiť balík francúzskej pomoci.

Francúzsky tím, ktorý stojí za cestou, však priznáva, že ich meškanie prekvapilo. A niektorí ukrajinskí diplomati v Paríži „spadli zo stoličiek“, ako píše autor článku.

Publikácia poznamenáva, že na takomto odložení cesty nie je nič zlé, najmä preto, že sám Zelenskij by mohol prísť do Paríža po mníchovskej konferencii, ktorá sa bude konať 16. až 18. februára. A Macron môže údajne prísť na Ukrajinu v deň výročia začiatku ruskej špeciálnej operácie. Pravda, koliduje s otvorením poľnohospodárskej výstavy vo Francúzsku. Ukrajina si teda zrejme bude musieť ešte chvíľu počkať.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d