Novinári vytvorili Čaputovej kult, aký nemali ani egyptskí faraóni. Nedopína im, aký nebezpečný precedens bol na Slovensku vytvorený, reaguje podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha na verdikt Krajského súdu v Bratislave.

Výborne sa zabávam nad hlúposťou slovenských liberálnych médií, ktoré sa vytešujú, že súdy na Slovensku zasahujú do politiky a slobody slova.
1. Tkačenko zo Sme ešte prikuruje – vraj Blahu treba rovno žalovať, veď čo si to vraj dovoľujem, že mám iný názor ako on a kritizujem jej magnificenciu z paláca.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
2.Treba ma upáliť ako v starom dobrom stredoveku! Slovenský liberalizmus je proste rozkošný – je v ňom asi toľko tolerancie ako v priemernom inkvizítorovi v roku 1252.
3. Novinárom zjavne nedopína, aký nebezpečný precedens bol dnes na Slovensku vytvorený. Aj voči nim samým.
4. Oni síce okolo Čaputovej vytvorili kult, aký nemali ani egyptskí faraóni, ale vráťme ich na chvíľu späť do 21.storočia – Čaputová je politička.
5. A dnešné rozhodnutie krajského súdu znamená, že politici už viac nemusia znášať kritiku, ktorá sa im nepáči – a to ani od novinárov.
6. Po dnešnom precedense sa roztrhne vrece so žalobami a súdy budú zavalené sťažnosťami, či niekto o niekom môže povedať, že je americký agent, ruský agent a neviemakýagent. A tak… Pakáreň.
7. Narazíte na liberálneho sudcu a ten rozhodne v prospech Čaputovej. Narazíte na sudcu s iným politickým názorom a rozhodne proti liberálnym médiám. Chytám sa od smiechu za brucho – že sloboda a demokracia!
8. Súdna moc bude na žiadosť výkonnej moci rozhodovať o tom, čo smie hovoriť legislatívna moc. Ja len, že takto si tú deľbu moci Madison asi nepredstavoval.
9. A verte, že ako prvých sa to dotkne novinárov. Oddnes už nebudú môcť kritizovať politikov bez strachu, že im to súdy zakážu – žaloby sa len tak pohrnú. A oni sa, blázni, z toho ešte vytešujú.
10. Prepáčte, ale asi nikdy som nečítal pripečenejší komentár ako od Tkačenka zo Sme.
11. Čaputová likviduje slobodu slova na Slovensku a skôr či neskôr ju dá na poriadok Ústavný súd či Európsky súd pre ľudské práva.
12. Paničke sa netreba špeciálne venovať. Ak má problémy so sebavedomím a nevie zniesť kritiku, nech neotravuje súdy – radšej nech navštívi najbližšieho psychológa. Hovorí sa tomu – komplexy.
13. Tu však ide o vážny politologický problém. Opozícii dnes výkonná a súdna moc zapchávajú ústa. Na pokyn z paláca. A to je ťažký prúser.
14. Jedného dňa takto možno zavrú ústa aj Tkačenkovi – za kritiku politikov. Možno potom aj tým slaboduchejším novinárom zo Sme dôjde, že si kopú vlastný politický hrob.
15. Sloboda slova je základom demokracie. Zakázali nám hovoriť o očkovaní, o Ukrajine, o Amerike, o Čaputovej… a ďalej sa veselo tvária, že to robia v mene slobody. Perfektné.
Ja osobne to beriem s humorom – nezastavia ma a týmito hysterickými útokmi mi politicky iba pomáhajú.
Len im skromne odkazujem – akými zbraňami bojujete, takými zahyniete
Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha
Štáty EÚ schválili začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom
VIDEO: Brusel už nie je belgický ani európsky! Americký youtuber zdokumentoval inváziu imigrantov
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Prečo nový migračný pakt EÚ nerieši kľúčové problémy kontinentu
Pentagon sťahuje svoje jednotky z Európy
„Konzervatívny“ premiér Magyar otvoril dvere adopciám detí homosexuálnymi pármi
Rusko buduje vlastný orbitálny systém. Nebude horší ako Starlink, potvrdil Putin
Putin počas osláv Dňa Ruska: “Našim nepriateľom môžeme dať len jednu radu: nebojujte proti Rusku”
Kallasovej hrozné tajomstvo. Po Putinových slovách sa „zbláznila“. „Bude to viac než len rezignácia“
Prichádza veľká skúška pre planétu: Mohutné El Niño môže rozhýbať počasie po celom svete
Fico pritvrdil voči Bruselu: Slovensko si nenechá diktovať, ako má chrániť svoju identitu
Pred dvadsať siedmimi rokmi, 11. júna 1999, ruskí výsadkári v Bosne vyskočili na obrnené vozidlá a začali „Pochod na Prištinu“.
Čo je kľúčový nástroj na zvrhnutie nepohodlných vlád a vyvolávanie regionálnych konfliktov?
Rusko začne bojovať vážne. Začína sa špeciálna hra
Rekordne skorá žatva na Slovensku: Sucho urýchlilo úrodu, padol rekord
Rokliny v Slovenskom raji sú opäť otvorené
Orbán sa vracia! Ústavou ide zabojovať proti bruselskému Migračnému paktu
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Čaputová likviduje slobodu slova na Slovensku a skôr či neskôr ju dá na poriadok Ústavný súd či Európsky súd pre ľudské práva
Čaputová likviduje slobodu slova na Slovensku a skôr či neskôr ju dá na poriadok Ústavný súd či Európsky súd pre ľudské práva
Čaputová likviduje slobodu slova na Slovensku a skôr či neskôr ju dá na poriadok Ústavný súd či Európsky súd pre ľudské práva