Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

MUDr. Igor Bukovský dlhodobo sleduje politiku. Aj teraz, po voľbách, má čo povedať. Šokoval ho článok v mienkotvornom médiu, kde novinár nazval Matovičov podvod v osadách genialitou! No a to nemohol známy lekár nechať bez komentára.

„Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti. Konanie politického subjektu, ktorý je dôvodne podozrivý a vyšetrovaný z porušovania zákona č. 181/2014 Z. z. (Zákon o volebnej kampani) a morálky, označujú ako „genialitu“ jeho vládcu a vodcu,“ začína s úžasom svoj príspevok na Facebooku obľúbený lekár.

K svojmu príspevku pripojil MUDr. Bukovský aj kúsok z článku, ktorý vyšiel v Hospodárskych novinách. Autor ho otitulkoval takto: „V čom spočíva genialita Matovičovej rómskej karty“.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

„Politické konanie dôvodne podozrivé z porušenia zákona je ´genialita´? Naozaj?,“ pýta sa Bukovský začudovane. „Každý, kto také konanie označuje ako „genialita“, ignoruje mimoriadne dôležitý odkaz psychiatrie a prispieva k podporovaniu nebezpečnej pseudoreality, teda vymyslenej skutočnosti,“ myslí si známy lekár.

„Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, je podľa mňa alebo rovnaký ´génius´ alebo naivný blázon, ktorý si myslí, že jemu sa nestane to, čo sa stalo všetkým ostatným pred ním,“ píše ďalej Bukovský.

„Hlavne však: Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, podľa mňa (a našej spoločnej trojročnej skúsenosti) podporí ďalší rozvrat štátu, vzťahov a morálky,“ pokračuje lekár.

Na záver upozornil, že hnutie Igora Matoviča by v skutočnosti malo zaplatiť mastnú pokutu. A najhoršie je, že sa na ňu zložíme všetci. „Koalícia Oľano a priatelia by mala zaplatiť pokutu až 930 000 Eur! Z našich daní!,“ uzavrel igor Bukovský. 

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d