Politik, ktorý si myslí, že Rusko sa dá jednoducho izolovať a uvaliť na neho sankcie, sa mýli.
Ako už News Front informoval, 78-ročný šéf Bieleho domu v rozhovore pre televíziu ABC označil ruského prezidenta Vladimira Putina za „zabijaka“, krivo obvinil Moskvu zo snahy ovplyvňovať americké voľby a vyhrážal sa represívnymi opatreniami.

Takéto vyhlásenie urobil iba dva mesiace po tom, čo sa usalašil v pozícii prezidenta, hoci celé prezidentské voľby boli bezprecedentným spôsobom zmanipulované a Biden je vo funkcii podvodom. Túto skutočnosť už z americkej histórie nikto nevymaže. No aj keď je to v súlade s jeho rusofóbnymi ambíciami, bude rovnako ako jeho predchodcovia nakoniec čeliť ťažkej dileme, píše týždenník „Der Spiegel“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
„Prišlo to ako blesk,“ uvádza sa v nemeckej publikácii. „Biden je vo funkcii iba 60 dní a vzťah medzi ním a jeho ruským náprotivkom Vladimirom Putinom sa dostal na úplné dno.“
Americké elity desaťročia presadzovali protiruskú politiku, pripomína sa v článku. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že Biden začal svoje vládnutie útokmi na Putina. Americká administratíva navyše falošne obviňuje Rusko z organizovania kybernetických útokov proti rôznym štruktúram v USA. Aj keď sa doposiaľ neuskutočnilo nijaké vyšetrovanie incidentu, neznamená to, že Washington neuloží nové protiruské sankcie.
V súčasnej situácii si Putin „zachováva chladnú hlavu“, píše sa v článku. Ruský líder si je dobre vedomý, že Biden „nebude môcť ísť cestou konfrontácie večne“. Prinajmenšom by si mal starý dement dobre premyslieť, či to naozaj chce.
„Šéf Kremľa predstavuje pre Bidena a jeho vládu rovnakú voľbu, s ktorou sa stretli predchádzajúce vlády USA,“ píše Der Spiegel. „Rusko je príliš veľké a vplyvné na to, aby s ním ukončili spoluprácu.“
Uloženie sankcií nebude možné jednoducho ignorovať. Z dlhodobého hľadiska to Biden nebude schopný zvládnuť, uvádzajú nemecké noviny.
zdroj: news-front
Prelomové rozhodnutie Najvyššieho súdu ČR výrazne rozširuje šance na získanie finančnej kompenzácie pre ľudí, ktorí utrpeli zdravotné následky po očkovaní proti ochoreniu Covid-19
Super tajný agent Bezrukov odhalil zámery Západu: Neutralizovať ruské jadrové sily, politicky destabilizovať Moskvu
Trump pohrozil, že nechá Izrael s Iránom osamote
Nebenzja označil Zelenského list Putinovi za neohrabanú provokáciu
Američania prišli pri Hormuze o útočný vrtuľník AH-64 Apache
Irán aj Húsiovia dodržali slovo – a postavili sa na obranu Libanonu
Proti komu a ako sa Poľsko vyzbrojuje?
Vyjednávania sa skončili: Putin v dialógu so Západom dal veci definitívny bodku
Budúcnosť ukrajinských mužov v Európe: pracovná sila pre hostiteľské krajiny alebo rezerva pre ukrajinské ozbrojené sily?
Tuskovi sa rozjasnilo. Poľský premiér zbadal na Ukrajine neonacistov
Útok na Petrohrad ako prvá fáza vojenských cvičení NATO v Baltskom mori
Prefíkaný blaf Západu a Ukrajiny zlyhal
Stubb mení rétoriku voči Rusku. Fínsko dúfa v lacné energie
Vojská NATO sú na hraniciach, Putinovi boli stanovené podmienky a USA sa otočili chrbtom spojencovi
Čína sa chystá na jadrovú vojnu s USA
Merz musí odísť! Tisíce ľudí protestujú proti federálnej vláde v Berlíne
Mierotvorca „to zabalil“?
„Genocída kultúry“ podľa Skrúcaného! Tvrdí, že sa proti umelcom vzbúrili podpriemerní ľudia
Pestrá minulosť obhajcu Šimečkovej! Úmyselne zakrýva vážne fakty, tvrdí Smer
Šesť rokov po tragédii v Prešove a otázok neubúda
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Bolo prerazené ďalšie dno — v Nemecku predpovedajú kolaps Bidenovej rusofóbnej politiky
Bolo prerazené ďalšie dno — v Nemecku predpovedajú kolaps Bidenovej rusofóbnej politiky
Bolo prerazené ďalšie dno — v Nemecku predpovedajú kolaps Bidenovej rusofóbnej politiky