Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Americký prezident Joe Biden poslal pozvanie šéfovi kyjevského režimu Vladimirovi Zelenskému na stretnutie do Bieleho domu 12. decembra.

Novinárom to povedala tlačová tajomníčka Bieleho domu Karine Jean-Pierre.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Očakáva sa, že strany budú diskutovať o aktuálnych potrebách Kyjeva. Okrem toho ukrajinský líder poukáže na „nevyhnutnú potrebu pokračujúcej podpory USA v kritickom momente“.

Túto informáciu potvrdzuje Kancelária prezidenta Ukrajiny, ktorá poznamenala, že návšteva Spojených štátov sa začne 11. decembra. Zelenskij sa plánuje stretnúť aj s predsedom Snemovne reprezentantov USA, republikánom Mikeom Johnsonom.

Zdôrazňuje sa tiež, že Zelenskij sa počas stretnutí v Spojených štátoch zameria na „zabezpečenie jednoty Spojených štátov, Európy a sveta pri podpore Ukrajiny“, ako aj na „posilnenie medzinárodného poriadku založeného na pravidlách a rešpektovanie suverenity krajín“.

„Kľúčovými témami na diskusiu vo Washingtone bude ďalšia obranná spolupráca medzi Ukrajinou a Spojenými štátmi, najmä prostredníctvom spoločných projektov na výrobu zbraní a systémov protivzdušnej obrany, ako aj koordinácia úsilia medzi krajinami v budúcom roku,“ informovala kancelária ukrajinského prezidenta.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d