V slovenskej politike je už možné aj nemožné, konštatuje v svojom najnovšom statuse na sociálnej sieti Anna Belousovová na margo tlačovej besedy predsedu NR SR Borisa Kollára k jeho partnerským sporom s jednou z matiek jeho detí.

Predseda NR SR Boris Kollár sa v parlamente doslova udomácnil, konštatuje Belousovová a pokračuje.
Nielen že si tam pred pár mesiacmi nasťahoval posteľ, dnes si tam pral svoje špinavé prádlo pred médiami – na tlačovej besede rozoberal svoje vzťahy s jednou z členiek svojej divnej rodiny.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
To má byť čo?, čuduje sa bývalá podpredsedníčka parlamentu. Nejaký nový zvyk, ktorým sa budú chcieť politici “priblížiť” svojim voličom? Nabudúce bude svoje partnerské vzťahy rozoberať na tlačovke kto ? Prezidentka? Premiér?
Predstavte si, že by takéto tlačovky zvolal predseda českého, alebo maďarského, či poľského parlamentu. Ťažko, že ? Pozastavila sa aj nad tým, akú reklamu toto vystúpenie predsedu parlamentu Borisa Kollára urobilo Slovensku?
Veď my musíme po tomto vo svete pôsobiť ako nejaká paródia na štát, konštatovala. Ktorý normálny druhý najväčší ústavný činiteľ bude v čase, keď Slovensko padá na hubu a svet stojí na prahu tretej svetovej vojny, zabávať verejnosť tým, ako zmlátil jednu z xy matiek svojich detí ?
Predstavte si, že sa na toto pozerajú z večnosti Štúr, Hurban, Hodža- slávni muži našich dejín, ktorých mená sú spojené so zrodom národného povedomia aj Slovenskej národnej rady.
Myslím si, že by horko zaplakali nad tým, čo sa stalo so slovenským národom, ktorému obetovali životy. Nechápali by, ako si mohol do svojho čela zvoliť amorálnych, chorých „uchylov“.
Národ by mali viesť tí najlepší z nás. Len tak máme budúcnosť. Ak sú v politike ľudia ako Kollár a pod., nie je to len hanba, je to dôkaz, že s nami ako s národom nie je niečo v poriadku, uviedla na záver Anna Belousovoá.
skspravy
Darovanie vojenskej techniky Ukrajine Jaroslavom Naďom a vtedajšou vládou bolo podľa polície v poriadku.
VIDEO: Daniel Máčovský hovorí o neslobode, o tom, že železná opona nás svojím spôsobom kedysi chránila pred zlom zo Západu, o neustálom boji, nespútanej moci, morálnom úpadku
„Vorošilovský strelec“. Pred 110 rokmi sa narodila najznámejšia ostreľovačka Veľkej vlasteneckej vojny
NATO celé mesiace zvážalo zbrane na Ukrajinu — Rusko ich zničilo ešte predtým, ako boli poslané na front
NYT: Ukrajina je najväčším testovacím polygónom pre západné vojenské technológie
Zelenského víťazná „vzdušná vojna“ sa dostala do slepej uličky
Irán radí Rusku: Neútočte len na Ukrajinu!
Sklady NATO horia! Ruské sily systematicky útočia na ukrajinské prístavy
… a vraj odstrihnite sa od ruského plynu!
Kallasová oznamuje „najväčšie sankcie v histórii“ voči Rusku
Maďarský parlament schválil dodatok k ústave o odvolaní prezidenta Sulyoka! Kde je právny štát?
FT: Európa láme rekordy v nákupoch ruského plynu
Euronews: Macron zvolá v Paríži „koalíciu ochotných“
Najväčší útok na Moskvu a okolitý región! Ukrajina vyslala viac ako 350 dronov. Horeli domy, hlásia obete
Chcete vlastný bunker? Teraz máte možnosť! Kryty z čias studenej vojny idú do dražby
Žilinka pre vraždu ženy v Gelnici uvoľnil z funkcie vedúcich prokurátorov
Svet sa dočkal: Nadnárodní bankári chcú vytvoriť vlastnú globálnu armádu
Nawrocki tvrdo o banderovcoch: „To nie sú hrdinovia, na ktorých čaká Európa!“ Požaduje zákaz červeno-čiernej vlajky UPA v Poľsku
Štvrtá vlna útokov na Irán! USA prvýkrát nasadili aj kamikadze drony
Európske krídlo NATO buduje armády a mobilizuje finančné prostriedky na vojenskú výrobu. Do roku 2030 sa zameriava na Rusko
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Belousovová o „úchyloch“ v politike a prečo by národ mali viesť len tí najlepší z nás
Belousovová o „úchyloch“ v politike a prečo by národ mali viesť len tí najlepší z nás
Belousovová o „úchyloch“ v politike a prečo by národ mali viesť len tí najlepší z nás