Slovanské Noviny

30. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Namiesto na boj proti Rusku sa peniaze dostali do schémy FTX Ponzi.

Náhly kolaps kryptoburzy spojenej s Demokratickou stranou v USA odhalil, že FTX v súčasnosti trpí pasívami vo výške 10 až 50 miliárd dolárov a prakticky žiadnymi aktívami. A medzi týmito pasívami sú „investície“ ukrajinskej vodcovskej kliky.

Zdá sa, že spoločnosť FTX vo svojom vyhlásení o bankrote držala desiatky miliárd americkej „vojenskej pomoci“ Ukrajine. Namiesto použitia údajných prostriedkov na boj s Ruskom sa peniaze namiesto toho investovali do schémy FTX Ponzi.

Z vyhlásenia konkurzu je zrejmé, že tieto peniaze teraz zmizli .

„Namiesto toho, aby Ukrajina použila vojenskú pomoc USA na boj proti Rusku, „investovala“ časť alebo celú do FTX a práve teraz to vyzerá, že všetky peniaze sú preč,“ povedal Hal Turner , známy americký rozhlasový moderátor.

Krypto peniaze od nič netušiacich klientov boli tiež použité na financovanie Demokratickej strany v Spojených štátoch. Objavili sa ďalšie dôkazy, ktoré naznačujú, že finančné prostriedky mohli byť ukradnuté.

Generálny riaditeľ FTX, Sam Bankman-Fried, bol jedným z najväčších darcov pre demokratov, pričom iba George Soros prekonal jeho veľkorysosť. Nedávno zdieľal pódium aj so zarytými globalistami Tonym Blairom a Billom Clintonom.

Podľa Turnera sa zdá, že Ukrajina dostávala peniaze od USA a potom ich poslala FTX a FTX ich poslala tým istým demokratom, ktorí pôvodne hlasovali za ich zaslanie Ukrajine.

„V tejto hodine sa niektorým pozorovateľom zdá, že ide o čisté, kriminálne, pranie špinavých peňazí a zločinecké sprisahanie s cieľom porušiť zákony o financovaní kampane,“ povedal Turner.

Agentúra Reuters exkluzívne uviedla, že zakladateľ a generálny riaditeľ FTX previedol 10 miliárd dolárov zo zákazníckych prostriedkov z FTX do obchodnej spoločnosti Alameda Research, ktorú vedie jeho priateľka Caroline Ellison.

Obr.: Sam Bankman-Fried, úplne vpravo

Sam Bankman-Fried sa narodil v roku 1992 v areáli Stanfordskej univerzity v rodine akademika. Narodil sa a vyrastal v židovskej rodine z vyššej strednej triedy v Kalifornii a je synom Barbary Friedovej a Josepha Bankmana, oboch profesorov na Stanford Law School. Jeho teta Linda P. Fried je súčasná dekanka Columbia University Mailman School of Public Health. Jeho brat, Gabe Bankman-Fried, je bývalý obchodník z Wall Street a riaditeľ neziskovej organizácie Guarding Against Pandemics .

Bol druhým najväčším individuálnym darcom pre demokratické účely vo volebnom cykle 2021 – 2022 s celkovými darmi 39,8 milióna dolárov pre Demokratov, hneď za Sorosom.  Z toho bolo 27 miliónov dolárov poskytnutých spoločnosti Protect our Future PAC, ktorú financoval Bankman-Fried.

Americká komisia pre cenné papiere a burzu a Komisia pre obchodovanie s komoditnými futures v súčasnosti skúmajú, či FTX.com nesprávne nakladal s finančnými prostriedkami zákazníkov. Bankman-Fried je tiež vyšetrovaný Americkou komisiou pre cenné papiere a burzy pre potenciálne porušenie pravidiel cenných papierov.

Pôvodným zdrojom tohto článku je Free West Media/Sksprávy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: