Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Fakty sú jasné: USA už predtým podporovali islamský teror, ISIS, Al-Káidu, Al Nusru a v Čečensku – áno, USA dokonca podporovali islamský teror v Rusku na Kaukaze. Počas vojny v Bosne a Hercegovine priviezli USA islamských teroristov do bývalej Juhoslávie.

Už 55 minút od teroristického útoku na Crocus všetky americké médiá v koordinácii oznámili, že „Ukrajina to neurobila” . Ako by to USA mohli vedieť skôr ako ktokoľvek iný – pokiaľ Washington vopred NEVEDEL, čo sa plánuje a deje.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Už pred 8. marcom 2024 americké veľvyslanectvo v Rusku varovalo Američanov v Moskve pred terorom na „koncertoch”. USA jasne mali vedomosti, ale napriek tomu USA zatajili Rusku konkrétne informácie, na základe ktorých by Rusko mohlo konať.

Podozriví z terorizmu nie sú obvyklí džihádisti – robili to pre peniaze a utiekli z miesta činu, nechceli zomrieť ako „mučeníci”.

Obraz údajne páchateľov pred útokom bol zjavne vymyslený obyvateľmi Západu.

  • Tváre boli rozmazané, čo nie je pre ISIS obvyklé. A „bojovníci“ zdvihli ľavú ruku, nie pravú, ktorá je v islame čistá ruka.
  • Ukrajina (s podporou USA) už predtým spáchala v Rusku niekoľko aktov silného teroru.
Ukrajina už roky chráni džihádistov a teroristických vodcov ISIS – a dáva im ukrajinské pasy s falošnou identitou. CIA to celý čas vedela.

Podozriví z teroristického zločinu v Crocus smerovali na Ukrajinu, kde si Ukrajinci „otvorili okno“ na prechod.

Bezpečnostné služby Ukrajiny vytvárajú, riadia, monitorujú a podporujú Spojené štáty – do všetkých detailov.

Na základe fajčiarskej stopy spájajúcej teroristický útok Crocus s Kyjevom a Washingtonom sa Rusko práve teraz rýchlo zaoberá vzťahmi Ukrajiny a USA s islamskými teroristami.

Začiatkom marca 2022 BBC citovala sýrsku teroristickú skupinu Hayat Tahrir al-Sham (HTS), ktorá výslovne vyjadrila solidaritu s kyjevským režimom. Významný člen HTS al-Shamali al-Hurr prišiel na sociálnu sieť Telegram, aby potešil ukrajinské víťazstvá zdieľaním záberov a grafických obrázkov poškodeného ruského vojenského vybavenia a mŕtvych vojakov. Pozri na toto .

Dokonca aj bez „fajčiarskej pištole“ dokazujúcej vinu USA je čoraz jasnejšie, kam to smeruje. Rusko práve teraz vidí hromadiace sa dôkazy o trestných činoch a spravodajské informácie, ktoré všetky poukazujú na americko-ukrajinskú organizáciu teroristického zločinu v Crocus.

Zničujúce pre USA vo svete

Jeden z mojich priateľov v medzinárodných vzťahoch poukázal na to, že je kľúčové, či Rusko dokáže poskytnúť túto perspektívu zvyšku sveta. Rusko samozrejme nikdy nebude môcť predávať USA a Západu – Rusko to vie a ani Rusko sa o to príliš nestará.

Čína

Ale keď Rusko vykopáva dôkazy, Rusko bude mať dostatok dôkazov a spravodajských informácií na to, aby túto perspektívu poskytlo Číne. A Čína bude vedieť, že Čína sa môže kedykoľvek stať ďalším terčom „islamského“ teroru organizovaného USA.

Čína vyvodí dôsledky – nie otvorene, ale veľmi, veľmi efektívne na politickej úrovni. Pre USA to bude mimoriadne zlé. Čína, ktorá sa v tejto veci postaví na stranu Ruska, už teraz zmení hru pre globálnu politiku.

Nasledujúce sa dostane priamo k 1,4 miliarde Indov:

To je pre USA úplne zničujúce.

Rusko samozrejme predloží svoje dôkazy aj najvyšším kruhom v Dillí – a najvyššie kruhy v Dillí budú dostatočne presvedčené, aby tiež urobili nejaké neohlásené, ale veľké základné zmeny. Ak to pôjde tak, ako to vidím s najväčšou pravdepodobnosťou, bude to znamenať obrovskú prekážku na ceste k tomu, ako ďaleko je India ochotná niekedy zájsť s USA.

Afrika

Potom tu máte Afriku. Nepochybujem o tom, že veľa afrických štátov – ak nie úplne drvivá väčšina z nich – prijme naratív Ruska. Koniec koncov, čo Rusko trpelo, Afrika neustále trpí…

USA idú dole?

Americké médiá – riadené CIA a jej think-tankmi – už spriadajú svoju vlastnú sieť lží a paralelných realít.

S účasťou USA na izraelskej genocíde, pri ktorej bol v Gaze vyhladovaný milión ľudí , a teraz so záväzkom USA k neuveriteľnému terorizmu, väčšina sveta vidí USA ako zúboženú, zlyhávajúcu a nihilistickú násilnú entitu.

USA upadajú v nezápadnom svete – čo je väčšina, čo sa týka počtu aj moci.

Karsten Riise

O autorovi: Karsten Riise je Master of Science (Econ) z Copenhagen Business School a má vysokoškolské vzdelanie v odbore španielska kultúra a jazyky na Kodanskej univerzite. Je bývalým senior viceprezidentom a finančným riaditeľom (CFO) Mercedes-Benz v Dánsku a Švédsku.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d