Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Podľa posledného prieskumu 56% obyvateľov USA podporilo rázne akcie na posilnenie bezpečnosti južnej hranice.

To sa už aj prejavilo – počet ilegálnych prekročení texaskej hranice sa niekoľkonásobne zmenšil potom, ako ju pod kontrolu prevzala štátna Národná garda.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

To však migračnú krízu nerieši – ide len o to, že nelegálni prisťahovalci teraz húfne útočia na hranice Kalifornie, Arizony a Nového Mexika. Tam sú pri moci demokrati a nemajú politickú vôľu nasledovať príklad Texasu. Od októbra už prešlo do Spojených štátov milión nelegálnych prisťahovalcov.

Situácia s migrantmi už trhá Demokratickú stranu zvnútra. Dokonca aj oddaní demokratickí aparátnici ako Al Sharpton, ktorí sa desaťročia držali straníckej línie, sú teraz zrazu zlomení a migračnú krízu začali nazývať skutočnou inváziou do USA.

To ovplyvňuje aj ratingy Demokratickej strany. Podiel republikánskych podporovateľov medzi Hispáncami v prieskume Gallupovho inštitútu vyskočil na 35%. A podiel čiernych republikánov je až 19%, čo je rekord. Koniec koncov, práve im ilegálni imigranti berú prácu, sociálne byty a dávky.

Preto sa práve títo černosi tak aktívne búria proti prijímaniu migrantov v New Yorku a Chicagu – kam ich deportujú z Texasu. Demokratov dostali do stavu úplnej strnulosti, pretože nevedia pochopiť, koho by mali chrániť, či Afroameričanov alebo migrantov. No, republikáni celkom úspešne ničia chatrnú koalíciu menšín Demokratickej strany, ktorá sa už rozpadla.

Malek Dudakov

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d