Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vatikán je miestom, kde sa nachádza sídlo pápeža, hlavy katolíckej cirkvi. To je asi všetko, čo je bežným ľuďom známe.

Vatikán je miesto, ktoré má všetky predpoklady ovládnuť svet. Vatikán je hniezdo slobodomurárskych organizácií a obrovské úložisko informácií zakázaných zvyšku sveta. Vatikán je sofistikovaná, pokrytecká továreň na klamstvá a skazenosť, kde sa odohrávajú obludné rituálne vraždy a mnohé iné zločiny.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vatikán vybudoval obrovskú sieť špionážnych agentov po celom svete a pod svoju jurisdikciu zhromažďuje úplne všetko, čo sa týka možných evolučných procesov, ktoré sa líšia od zámerov vedenia tejto štruktúry. Vatikán je koreňom zla, ktoré má bolestivý nerv, ktorý siaha hlboko do pekla.

Vatikán je zjavným služobníkom systému Temnoty na Zemi, ktorý svoje skutočné pôsobenie zakrýva náboženskými požiadavkami modlitieb a pohrebných sviatkov za utrpenie Krista, no v skutočnosti ide o presnú alternatívnu kópiu – zrkadlový obraz, uvedený v r. v podobe obráteného kríža.

Vatikán je centrom svetového zla, plní všetky príkazy majiteľov pekelnej reality, ktorá sa maskuje ako milé náboženské stretnutie zo strany vedenia kresťanskej komunity, katolíckeho presvedčenia, na celom svete.

Dvojité dno tejto organizácii umožňuje plne si uvedomiť všetky svetové politické, ekonomické a sociálne dianie, čo vedie k skutočnému riadeniu všetkých týchto procesov a dáva „carte blanche“ verejnej vôle a súhlasu s takými činmi, ktoré si veriaci neuvedomujú.

Z toho vyplýva možnosť uniknúť pred karmickými dôsledkami, ktoré sa nemôžu naplno prejaviť bez toho, aby sa vedomá slobodná vôľa pozemšťanov zapojených do danej náboženskej komunity obrátila proti skutočnej forme činnosti Vatikánu.

Vlk v ovčom rúchu je symbolom Vatikánu, je ťažké to odhaliť, ak nepoznáte obe strany skutočných aktivít Vatikánu.

Vatikán je v podstate skutočným Svetom Antikrista, ktorý sa skrýva za Kristovo meno a robí všetko, čo zásadne protirečí tomu, čo Kristus učil. Antikrist je kolektívny Vatikán a nie konkrétna Osoba, ktorá je údajne vo Svete veriacich.

Ich budova vyzerá ako hadia hlava, zvnútra aj zvonku. A samotný pápež sa prihovára verejnosti priamo z úst tohto hada, akoby svojim farníkom vyjavoval svoju Vôľu.

Špeciálna atmosféra hypnózy a priameho vplyvu na ľudské vedomie, vysielaná po celom svete, vám umožňuje udržiavať armádu veriacich v neustálom stave relaxácie a podriadenosti podobnom tranzu. Sily temna nemajú žiadny iný spôsob, ako udržať viac ako miliardu veriacich v podriadenosti.

Vatikán je obrovským úložiskom a miestom zničenia obrovského množstva kníh obsahujúcich úplne iné informácie o histórii pozemského ľudstva. Planéta Zem, ktorá bola zajatá démonickými silami stratila možnosť poznať Pravdu a skutočný účel samej seba práve preto, že skutočné poznanie védskeho pôvodu je ukryté v suterénoch Vatikánu a namiesto pravdy sú ponúkané klamstvá vo forme takzvaných „svätých“ kníh a náboženstiev biblického pôvodu.

Dotknúť sa témy Vatikánu vždy nebolo možné, pretože sa okamžite objavili zvláštni ministri, ktorí všetkými prostriedkami uzavreli kanál úniku negatívnych informácií v osobe odvážlivcov – kňazov, ktorí úprimne veria v Krista a Jeho učenie.

Vždy to tak bolo, že tajomstvo Vatikánu nikdy neprekročilo hranice tejto pevnosti obludných záhadných záležitostí na Zemi.

…čoskoro to skončí…

Starý systém neodvolateľne odchádza a čoskoro sa vatikánske sklady otvoria každému, kto chce poznať pravdu o pôvode človeka na Zemi a o jeho účele a zmysle jeho života v mnohých zrodoch.

Vatikán už nebude môcť na veriacich pôsobiť hypnotizujúco a tí sa postupne vynoria z oparu podobného tranzu, aby sa obrátili ku Svetlu a odhalili svoju slobodnú vôľu pre ďalší vývoj v nekonečnosti svetov vzostupu.

Ľudské duše môžu byť liečené iba Láskou a Svetlom. Iný liek jednoducho neexistuje.

Toto je celé Kristovo učenie a potom by mal každý pochopiť podstatu svetla a jeho najvyššie zákony. Potom sa Svet premení a stane sa skutočne krásnym vo svojom obsahu a naplnený zázrakmi.

I. NILOVÁ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d