Banka hovorí, že ide o dočasnú nedostupnosť služieb. Ide pritom o niekoľkýkrát za posledných pár mesiacov. Slovenská sporiteľňa na svojom webe začala upozorňovať na plánovanú odstávku základných systémov. Nedostupné pritom budú mnohé z najzákladnejších systémov.

Ako sama píše, „V rámci plánovanej odstávky vylepšujeme naše bankové služby, aby sa vám s nimi pracovalo ešte pohodlnejšie. Preto v sobotu 20. mája niektoré služby budú nedostupné.“.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Ktoré z nich nepôjdu? Takmer všetky, stačí sa pozrieť na rozpis nižšie.
Ktoré služby banka dočasne vypne?
George, mobilná aplikácia George, Business24, mobilná aplikácia Business24, Databanking, API rozhranie pre tretie strany
- 20. 5. 2023, 0:00 – 5:00
Sporopay, Multicash
- 20. 5. 2023, 0:00 – 3:30
Autorizácia internetových platieb kreditnou kartou cez 3D Secure
- 20. 5. 2023, 0:00 – 2:30
Platby kreditnou kartou na internete budú zrealizované bez dodatočného overenia.
mToken – podpisovanie
- 20. 5. 2023, 0:00 – 3:30
Push, SMS a e-mailové notifikácie o obratoch, platbách kreditnými a debetnými kartami.
Elektronické výpisy budú doručené s oneskorením.
- 20. 5. 2023, 0:00 – 3:30
PartnerPortal
- 19. 5. 2023, 21:30 – 20. 5. 2023, 2:00
Zriadenie, zmena produktov a služieb cez www.slsp.sk
- 20. 5. 2023, 0:00 – 5:00
Cez Klientske centrum banky bude možné:
- 20. 5. 2023, 0:00 – 5:00
Poskytovať informácie o zostatku na účte a všeobecné informácie.
Klientske centrum banky: 0850 111 888 (zo zahraničia +421/2/58 26 81 11), 0915 111 888(zo zahraničia +421 915 111 888), 0910 111 888 (zo zahraničia +421 910 111 888).
Pripomenieme, že podobný scenár čaká aj klientov ďalšej z veľkých bánk na Slovensku – Tatra banky. Tá má údržbu naplánovanú na 20. mája od 23:00 do 04:00. Podobne ako Slovenská sporiteľňa vypne internetové bankovníctvo, aplikácie či dokonca platby na internete.
techbyte.sk
Štáty EÚ schválili začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou a Moldavskom
VIDEO: Brusel už nie je belgický ani európsky! Americký youtuber zdokumentoval inváziu imigrantov
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Prečo nový migračný pakt EÚ nerieši kľúčové problémy kontinentu
Pentagon sťahuje svoje jednotky z Európy
„Konzervatívny“ premiér Magyar otvoril dvere adopciám detí homosexuálnymi pármi
Rusko buduje vlastný orbitálny systém. Nebude horší ako Starlink, potvrdil Putin
Putin počas osláv Dňa Ruska: “Našim nepriateľom môžeme dať len jednu radu: nebojujte proti Rusku”
Kallasovej hrozné tajomstvo. Po Putinových slovách sa „zbláznila“. „Bude to viac než len rezignácia“
Prichádza veľká skúška pre planétu: Mohutné El Niño môže rozhýbať počasie po celom svete
Fico pritvrdil voči Bruselu: Slovensko si nenechá diktovať, ako má chrániť svoju identitu
Pred dvadsať siedmimi rokmi, 11. júna 1999, ruskí výsadkári v Bosne vyskočili na obrnené vozidlá a začali „Pochod na Prištinu“.
Čo je kľúčový nástroj na zvrhnutie nepohodlných vlád a vyvolávanie regionálnych konfliktov?
Rusko začne bojovať vážne. Začína sa špeciálna hra
Rekordne skorá žatva na Slovensku: Sucho urýchlilo úrodu, padol rekord
Rokliny v Slovenskom raji sú opäť otvorené
Orbán sa vracia! Ústavou ide zabojovať proti bruselskému Migračnému paktu
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Obmedzené používanie služieb už dnes! ĎALŠIA banka ohlásila nedostupnosť!
Obmedzené používanie služieb už dnes! ĎALŠIA banka ohlásila nedostupnosť!
Obmedzené používanie služieb už dnes! ĎALŠIA banka ohlásila nedostupnosť!