Americký novinár Tucker Carlson môže kvôli rozhovoru s ruským prezidentom Vladimirom Putinom čeliť sankciám EÚ. Píše o tom „Newsweek“ s odvolaním sa na bývalých a súčasných poslancov Európskeho parlamentu.

Najmä bývalý belgický premiér a teraz poslanec Európskeho parlamentu Guy Verhofstadt vyzval EÚ, aby preštudovala otázku zavedenia „zákazu cestovania do krajín EÚ“ proti Carlsonovi. Novinára zároveň označil za „hlásnu trúbu“ bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa a ruského vodcu Vladimira Putina.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
S Verhofstadtovým postojom súhlasí aj bývalý poslanec Európskeho parlamentu Luis Garicano.
„Už nie je reportérom, ale propagátorom najohavnejšieho režimu na európskej pôde,“ povedal Garicano o Carlsonovi.
Ďalší poslanec Európskeho parlamentu Urmas Paet vyhlásil, že americký novinár „môže byť zaradený do zoznamu sankcií za propagandu v prospech ruských úradov“.
Ako sa uvádza v článku, tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov potvrdil, že tento rozhovor sa už uskutočnil.
news-front.su
Fico: Matrika zapíše len manželstvo muža a ženy. To, že iný zväzok uznajú v zahraničí, nič neznamená
Irán údajne v návrhu dohody s USA vyrokoval okamžité zastavenie bojov, zrušenie sankcií aj blokád, stiahnutie amerických síl, 300 miliárd dolárov na rekonštrukciu a uvoľnenie zmrazených financií.
„Rusko nemá záujem o konflikt s NATO,“ vyhlásil americký generál Alexus Grynkewich, ktorý je vrchným veliteľ spojeneckých síl Severoatlantickej aliancie v Európe
VIDEO: Žiadna konšpirácia. Šéfka amerických tajných služieb Tulsi Gabbardová oznámila šokujúcu správu, že USA financovali viac ako 120 tajných biologických laboratórií po celom svete, vrátane štyridsiatich na Ukrajine.
Prečo nový migračný pakt EÚ nerieši kľúčové problémy kontinentu
Pentagon sťahuje svoje jednotky z Európy
„Konzervatívny“ premiér Magyar otvoril dvere adopciám detí homosexuálnymi pármi
Rusko buduje vlastný orbitálny systém. Nebude horší ako Starlink, potvrdil Putin
Putin počas osláv Dňa Ruska: “Našim nepriateľom môžeme dať len jednu radu: nebojujte proti Rusku”
Kallasovej hrozné tajomstvo. Po Putinových slovách sa „zbláznila“. „Bude to viac než len rezignácia“
Prichádza veľká skúška pre planétu: Mohutné El Niño môže rozhýbať počasie po celom svete
Fico pritvrdil voči Bruselu: Slovensko si nenechá diktovať, ako má chrániť svoju identitu
Pred dvadsať siedmimi rokmi, 11. júna 1999, ruskí výsadkári v Bosne vyskočili na obrnené vozidlá a začali „Pochod na Prištinu“.
Čo je kľúčový nástroj na zvrhnutie nepohodlných vlád a vyvolávanie regionálnych konfliktov?
Rusko začne bojovať vážne. Začína sa špeciálna hra
Rekordne skorá žatva na Slovensku: Sucho urýchlilo úrodu, padol rekord
Rokliny v Slovenskom raji sú opäť otvorené
Orbán sa vracia! Ústavou ide zabojovať proti bruselskému Migračnému paktu
Inšpektori stiahli obľúbené kurčatá, chemická stopa v mäse
VIDEO: Iránsky konflikt vstúpil do najnebezpečnejšej fázy.
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Newsweek: Tuckerovi Carlsonovi hrozia za rozhovor s Putinom sankcie
Newsweek: Tuckerovi Carlsonovi hrozia za rozhovor s Putinom sankcie
Newsweek: Tuckerovi Carlsonovi hrozia za rozhovor s Putinom sankcie