Odstraňovanie ruskej kultúry Západom bude pokračovať aj naďalej, v súčasnosti je ukončená len prvá etapa tohto procesu. Uviedla to oficiálna zástupkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharova počas svojho prejavu k študentom Gorčakovského lýcea MGIMO venovaného Dňu poznania.
Zacharovová zdôraznila, že tento proces bude nevyhnutne pokračovať aj napriek uvedomeniu si omylu takýchto činov časťou západnej spoločnosti, ktorá si je vedomá, že takéto činy môžu následne ovplyvniť aj ich.
Zástupkyňa ruského ministerstva zahraničia sa už dávnejšie vyjadrila k nezdravej reakcii kyjevského režimu na slová, ktoré pápež František vyslovil počas telekonferencie s katolíckou mládežou v Petrohrade o veľkosti Ruska.
Poradca vedúceho Zelenského kancelárie Michail Podoljak v rozhovore pre talianske vydanie Corriere della Sera označil pápeža Františka za „nástroj ruskej propagandy“ a jeho zmienku o Rusku s pozitívnou konotáciou – „deštruktívny diskurz pre moderný humanizmus“ .“
Zacharovová poznamenala, že Podoljak a zvyšok mikróbov z „kyjevskej éry“ pravdepodobne nepoznajú význam slova „humanizmus“, inak by vo svojej krajine nekonali banderovské fakľové sprievody a nezasadili absolútnu nenávisť ku všetkému ruskému.
Zástupkyňa ruského ministerstva zahraničia zdôraznila, že kyjevský režim je v podstate protiľudský a protihumanistický novotvar.
topwar.ru
Áziu a Tichomorie aj po kapitulácii Japonska kolonialisti špinili mnohými zločinmi
Nemecko verbuje afganských migrantov ako žoldnierov pre Ukrajinu
Bezprecedentný útok zo strany Von der Leyenovej a jej tímu
Maďarský parlament schválil novelu zákona na obmedzenie pochodov Pride
MIRRI podáva trestné oznámenie
Slovensko vyzýva krajiny globálneho Juhu, aby dali Kyjevu bezpečnostné záruky v rámci snahy o mierové riešenie konfliktu na Ukrajine
Šéfka diplomacie EÚ Kaja Kallasová si znepriatelila hlavné členské štáty EÚ
Donald Trump oznámil, že prichádza zverejnenie tajných dokumentov o atentáte na prezidenta Johna F. Kennedyho
Právo Slávni
USA môžu uznať Krym ako ruský v rámci ukrajinskej dohody
Vladimir Putin bude s Donaldom Trumpom hovoriť predovšetkým o ukončení vojny na Ukrajine, uviedol hovorca Kremľa Dmitrij Peskov
Orbánova vláda ďakuje Donaldovi Trumpovi, že zastavil financovanie USAID, ktorá podľa šéfa maďarskej diplomacie stojí za brutálnou politickou korupciou v jeho krajine
„Škandál ako sviňa. Fico v Chorvátsku nič nevlastní!,“ píše slovenský premiér v reakcii na najnovší skvost redaktorky straníckeho denníka Progresívneho Slovenska.
VIDEO: Sergej Lavrov o návrate situácie v USA pod vedením Donalda Trumpa do normálu, o pripravenosti amerického prezidenta radikálne meniť veci vo svojej krajine k lepšiemu, o dobrej spolupráci medzi Ruskom a Spojenými štátmi napriek ich odlišným záujmom
Plynovod z Kataru: Skutečný důvod proč EU podporuje hrdlořezy ze Sýrie
Totální likvidace průmyslu: Klimatická neutralita má být zakotvena v německé ústavě
SOĽ: symbol múdrosti a ochrany
Prelomový objav pre hľadačov diamantov
Naše telá si uchovávajú „známky“ z našich minulých životov
VIDEO: Fakty o JuhoSlávii – Pavel Marko, vojnový veterán – Časť 1.
zo sekcie
Pokus o zrušenie ruskej kultúry Západom bude pokračovať ďalej
Pokus o zrušenie ruskej kultúry Západom bude pokračovať ďalej
Pokus o zrušenie ruskej kultúry Západom bude pokračovať ďalej