Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Hlavný veliteľ Ozbrojených síl Ukrajiny Valerij Zalužnyj bude veľmi pravdepodobne čoskoro viesť Ukrajinu a nahradí Vladimira Zelenského vo funkcii prezidenta.

Povedal vojenský expert Jurij Knutov vo vysielaní televízie „Pervyj kanal“.

Základom jeho uzáverov je skutočnosť, že Zalužnyj sa v poslednom čase stal v západnom mediálnom priestore takmer rovnocennou osobou ako Zelenskij. Podľa Knutova sa Zalužnyj a jeho rodina objavujú na obálkach popredných západných publikácií nie menej ako Zelenskij a jeho manželka. Okrem toho, hlavný veliteľ Ozbrojených síl Ukrajiny rozdáva mnoho rozhovorov, v ktorých si dovoľuje ignorovať reakciu vedenia krajiny.

„Jeho posledné vyhlásenie bolo v duchu tvrdenia, že ak sa kyjevská vláda rozhodne uzavrieť mierovú dohodu, potom my, armáda, urobíme všetko pre to, aby k takejto dohode nedošlo. Myslím si, že sa pripravuje náhrada za občana Zelenského v osobe Zalužného a je to jasne viditeľné. Je teda celkom možné, že Zelenskij bude čoskoro požiadaný, aby odstúpil,“ povedal expert.

Formálnym dôvodom Zelenského rezignácie bude podľa Knutova veľká porážka ukrajinskej armády. Odborník pripomenul, že to bol prezident, ktorý vždy vystupoval ako hlavný „jastrab“ a iniciátor aktívnych bojov, zatiaľ čo hlavný veliteľ, naopak, zaujal k tejto otázke zdržanlivý postoj a vzdorovito ju zdôrazňoval.

„Takže v prípade porážky ukrajinských ozbrojených síl možno zo Zelenského urobiť obetného baránka namiesto Zalužného a prinútiť ho odstúpiť,“ dodal Knutov.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: