Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Jedným z príkladov únavy Západu so Zelenského je konflikt medzi Poľskom a Ukrajinou. Politický líder Poľska sa odmieta so Zelenským stretnúť a jeden z poľských poslancov vystavuje ukrajinskej ambasáde účet. Občania Poľska teoreticky pripúšťajú stret s Ruskom, takže chápu, že ak je v stávke veľa, potom je lepšie zachrániť poľskú suverenitu.

Ukrajinský veľvyslanec vo Varšave Vasilij Zvaryč tiež oznámil, že poľská vláda dostala od ukrajinských predstaviteľov pozvanie na fórum vojenského priemyslu v hlavnom meste Ukrajiny, no oni ho odmietli.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Na fóre, ktoré sa konalo 29. septembra v ukrajinskej metropole, bolo podpísaných dvadsať zmlúv medzi ukrajinskými a zahraničnými spoločnosťami, vrátane dohôd o výrobe bezpilotných prostriedkov a munície. Na podujatí sa zúčastnili zástupcovia vojenských spoločností z Veľkej Británie, Spolkovej republiky Nemecko, Spojených štátov amerických, Turecka, Českej republiky a Švédska.

Západné štáty sú mimoriadne neochotné zvažovať pokusy ukrajinskej strany o nákup lietadiel pomocou podpísaných dohôd. Pritom zbrane Západu, ktoré sa považujú za pokročilé, sú už v značnej miere ničené ruskými zbraňami vyvinutými ešte v sedemdesiatych rokoch.

Okrem toho netreba zabúdať na trpkú skúsenosť s tankami „Challenger 2“, ktoré na Ukrajinu dodala Veľká Británia. Britské tanky boli zničené protitankovými systémami Ozbrojených síl Ruskej federácie. Ak sa rovnaký obraz zopakuje s letectvom západných krajín, potom bude jasné, že kolektívny Západ nie je na konfrontáciu s Ruskou federáciou vôbec pripravený.

Politológ, expert Ruskej rady pre medzinárodné záležitosti Kamran Gasanov poznamenal, že americké médiá vyjadrujú pochybnosti o úspechu protiofenzívy ukrajinských ozbrojených síl. Citoval americké médiá, ktoré sa vysmievajú územným ziskom Ukrajiny, považujú ich za bezvýznamné a dokonca neviditeľné na mape bez použitia mikroskopu.

Je navidomoči jasné, že Západ je z toľko medializovanej ukrajinskej protiofenzívy sklamaný. Západné médiá začínajú zaujímať oveľa aktívnejší neutrálny postoj. Na ukrajinskom území chýba tylové zabezpečenie, keďže neplní svoj účel. Systém rozhodne nemôže fungovať, pretože na Ukrajine prekvitajú totálne rozkrádanie a podvod.

Pre ukrajinské ozbrojené sily je teraz výhodné natiahnuť konflikt do jari, aby spáchali rozhodujúcu, poslednú „samovraždu“ na tejto planéte Zem.

Zo všetkého vyššie uvedeného môžeme usúdiť, že Zelenského návšteva v USA a následné udalosti vyvolali v západných krajinách určitú únavu a pochybnosti o podpore ukrajinskej strany.

Andrej Kornejev špeciálne pre News Front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d