Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Ódor s Čaputovou sa definitívne zbláznili, komentuje Erik Kaliňák šokujúce konanie vodcov Sorosovho režimu na Slovensku po tom, ako policajný prezident Hamran s NAKA uskutočnili policajný prevrat v čase záverečného naštudovania spisu obvinených čurillovcov, teda tesne pred ich obžalobou

Podpredseda Smeru-SSD Erik Kaliňák odkázal výkonnému predsedovi Čaputovej úradnícke vlády Ľudovítovi Ódorovi, že jeho útoky na Smer sú primitívnejšie ako Remišovej bludy. Urobil tak v nadpise svojho videa zverejneného na sociálnej sieti.

„Ódor s Čaputovou sa definitívne zbláznili!,“ konštatuje v úvode videa Kaliňák.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kaliňák hovorí, že po tom, ako na Slovensku spustila NAKA policajný puč a označili bezpečnostné zložky štátu ako SIS, NBÚ alebo policajnú inšpekciu za organizovanú zločineckú skupinu, si prezidentka a premiér spravili tlačovku, na ktorej informovali Slovensko, že podávajú trestné oznámenie na Smer a že: „udalosti tohto týždňa sú ukážkou toho, ako istá skupina ľudí používa klamstvo v priamom prenose, šíri strach a nenávisť s jediným cieľom – zneistiť spoločnosť a zbierať lacné politické body“ (Ódor).

„Klamstvo je už bežnou súčasťou verejných prejavov, je vzácnosťou, ak zaznie pravda či tvrdenia opierajúce sa o fakty,“ vyjadril sa tiež Ódor.

Kaliňák následne uvedie vo videu viacero faktov:

Vyšetrovatelia NAKA čurillovci boli obvinení na základe tony dôkazov v podobe legálnych odposluchov inšpekciou, z toho najhrubšieho manipulovania trestných stíhaní.

Kajúcnik, ktorého inšpekcia stihla zadržať pred tým, ako vtedajší minister Mikulec zmaril známy zásah, sa na súde priznal, že jeho výpoveď bola čurillovcami sfalšovaná.

Priznal sa priamo jeden z obvinených čurillovcov: “Čo sa týka uznesenia o vznesení obvinenia mojej osobe, k tomuto sa plne doznávam a vykonal som to tak, ako je to uvedené v odôvodnení predmetného uznesenia.”

Každý jeden policajt, ktorý bol v priebehu histórie Slovenska obvinený, bol postavený mimo službu. Až kým neprišli čurillovci.

Kým “slušní” politici, médiá a mimovládky vždy vyzvú každého verejného činiteľa aby po obvinení opustil svoju funkciu, pri čurillovcoch mlčali a prizerali sa, ako sú funkčne aj hodnostne povyšovaní.

Ale keď ide o šéfa SIS, Čaputová poslušne vykonáva rozkaz svojich pánov z Progresívneho Slovenska a mimovládky Zastavme korupciu, a Aláča postavila mimo službu.

Kým slušnoľudia svätosväte tvrdia, že politici nesmú zasahovať do práce polície, pokrytecky mlčali, keď minister Mikulec “vyautoval” vyšetrovateľku Santusovú a rozpustil inšpekčný tím Oblúk, ktorý odhalil nezákonnosti čurillovcov.

Keď Hamran presunul obvineného Ďurku z NAKA do inšpekcie, aby mohol vyšetrovať sám seba, jeho nadriadenému, ministrovi Šimkovi sa to nepáčilo. A tak už nie je minister.

Hamran s NAKA uskutočnili policajný prevrat v čase záverečného naštudovania spisu čurillovcov, teda tesne pred ich obžalobou.

Slovensko má rekord v počte organizovaných zločineckých skupín. NAKA odhalila tento týždeň ďalšiu organizovanú zločineckú skupinu, zloženú už výhradne z im nadriadených bezpečnostných zložiek a nominantov bývalej vládnej koalície. „Toto už nemá nič so Smerom!,“ myslí si Kaliňák.

Viac vo videu:

Zdroj: hlavnydennik.sk / YouTube

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.

možno ste nepostrehli